TERMINALE KONTORLI DOSTĘPU

Terminale kontroli dostępu to urządzenia pozwalające na jednoczesny pomiar temperatury ciała oraz uwierzytelnianie uprawnień za pomocą twarzy, karty, hasła lub kodu QR, w celu kontroli otwierania drzwi lub przepuszczenia danej osoby na bramkach.


Terminal KedacomTerminal Uniview

KAMERY TERMOWIZYJNE

Kamery termowizyjne pozwalają na pomiar temperatury wielu osób na raz z dużo większej odległości niż terminale kontroli dostępu. Sprawdzą się idealnie w miejscach, w których sprawny przepływ tłumu jest kluczowy. 


Kamera UnitrendKamera Uniview TIC500Kamera Uniview TIC600

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 882 086 836  

BRAMKI BEZPIECZEŃSTWA

Bramki bezpieczeństwa pozwolą na pomiar temperatury ciała oraz wykryją posiadane metale. Doskonale sprawdzą się w firmach i zakładach pracy, na kampusach studenckich, lotniskach, w instytucjach rządowych oraz obiektach rozrywkowych.


Bramka Uniview

BEZDOTYKOWY AUTOMAT DO DEZYNFEKCJI RĄK

Bezdotykowy automat do dezynfekcji rąk to urządzenie stworzone z myślą o miejscach, w których mamy do czynienia z dużym przepływem ludzi, a zadbanie o bezpieczeństwo każdej pojedynczej osoby jest bardzo trudne. 


Automat do dezynfekcji

MASKI OCHRONNE

Maski ochronne z wymiennymi filtrami to idealny sposób na zapewnienie swoim pracownikom bezpieczeństwa w trakcie trwania całej zmiany, bez ponoszenia dużych kosztów zakupu jednorazowych maseczek. 


Maska z filtrem FFP3Maska z filtrem P2

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji