Wszystkie konfiguracje

Mechanizm drukujący Honeywell A-6212

Cena netto
OD 12 984,13 zł (+23% VAT = 15 970,48 zł)

2 790,61€ (+23% VAT = 3 432,45€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

Ten produkt jest niedostępny

Wersja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Mechanizm drukujący Honeywell A-6212

Kiedy wymagania twoich wysokowydajnych aplikacji do drukowania i aplikacji wymagają więcej funkcji niż oferują istniejące mechanizmy drukujące, nadszedł czas, aby zapoznać się z drukarkami Honeywell A-6212. Rodzina zaawansowanych mechanizmów drukujących klasy A Mark II to urządzenia zaprojektowane do wymagających aplikacji wielozmianowych, wymagających dużej przepustowości i sprawdzonej niezawodności.

Nowa konstrukcja pozwala na szybką i łatwą wymianę wałka dociskowego i głowicy drukującej, co minimalizuje przestoje i poprawia wydajność. Honeywell A-6212 zawiera również innowacyjne cechy konstrukcyjne, takie jak obudowa ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest wytrzymała w trudnych warunkach i łatwa w obsłudze.

Mechanizm drukujący Honeywell A-6212 wykorzystuje uznaną w branży architekturę oprogramowania sprzętowego Datamax-ONeil firmy Honeywell z maksymalnymi opcjami łączności dla standardowych interfejsów komunikacyjnych. Mechanizm druku Honeywell A-6212 obsługuje zalecane w branży 5-śrubowe połączenie montażowe OEM, zapewniając bezproblemową integrację z systemem. Emulacja języka drukarki PL-Z (Zebra) umożliwia bezproblemową integrację klasy A z istniejącymi rozwiązaniami bez zmiany formatów etykiet.

Drukarka Honeywell A-6212 jest również wyposażona w proaktywne narzędzie diagnostyczne głowicy drukującej IntelliSEAQ. A-Class Mark II to doskonały mechanizm druku używany w aplikacjach drukowania i aplikacji o wysokim zapotrzebowaniu, oferujący najwyższy poziom wydajności i niezawodności. Znana w branży z unikalnej osłony ze stali nierdzewnej, drukarka Honeywell A-6212 jest idealna do specjalistycznych potrzeb w trudnych lub korozyjnych środowiskach.

Najnowocześniejsza modułowa konstrukcja zapewnia łatwą obsługę na żądanie, co znacznie skraca czas przestojów w wymagających, wielozmianowych, krytycznych środowiskach. Standardowy montaż i intuicyjna nawigacja po menu sprawiają, że Honeywell A-6212 jest preferowanym mechanizmem drukującym do zautomatyzowanego drukowania i aplikacji.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji