SERWIS

W trakcie długotrwałej eksploatacji urządzeń może dojść do uszkodzeń użytkowanego sprzętu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, oferujemy kompleksowe usługi serwisowe sprzętu Auto-ID. Posiadamy niezależny Serwis ze stałym dostępem części zamiennych.

Doświadczony sztab serwisantów specjalizuje się w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych takich urządzeń jak: terminale radiowe, czytniki RFID, kolektory danych, terminale wózkowe, skanery kodów kreskowych, drukarki etykiet etc.

Do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie. Zatem, aby uzyskać wycenę naprawy swoich urządzeń – skontaktuj się z nami.


Zgłoś naprawę serwisową

LAN
WLAN

Sieć radiowa jest jednym z tych elementów, bez których wydajna praca wdrożonego systemu nie byłaby możliwa. Od jej niezawodności i jakości pracy zależy płynny przebieg procesów oraz bezpieczeństwo danych. Klientom nieposiadającym takiego medium komunikacji w swojej firmie - czy to w biurze, magazynie, na produkcji, obiektach zamkniętych czy na terenach otwartych oferujemy możliwość jej profesjonalnego zaprojektowania, zbudowania, uruchomienia a także stałego nad nią nadzoru serwisowego...

Wysoka jakość świadczonych przez nasz zespół usług w tym zakresie, poparta jest szeregiem posiadanych referencji. Nasze prace realizowane są przez wysokiej klasy specjalistów mających wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu rozwiązań sieciowych opartych o technologie Cisco oraz Extreme Networks (dawniej Zebra / Motorola).

W zakresie sieci WLAN/LAN nasze usługi obejmują:

  • Zaprojektowanie sieci WLAN oparte o wyniki pomiarów propagacji fal radiowych (tzw. site survey),
  • Dobór technologii oraz urządzeń aktywnych (pod dany projekt ale także niezależnie),
  • Kompleksowe wykonawstwo instalacji niskoprądowych (okablowanie LAN, światłowody, instalacje i konfiguracje szaf teleinformatycznych oraz punktów logicznych),
  • Konfiguracja i instalacja punktów dostępowych,
  • Audyty, diagnostyki i serwis sieci radiowych.

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

INSTALACJA
TERMINALI WÓZKOWYCH

Terminale wózkowe to urządzenia, które znacznie rozszerzają funkcjonalność wózków widłowych i produktywność ich operatorów. Są praktycznie nieodłącznym elementem inwestycji w system WMS, a jako, że bardzo często nie są tanie, dąży się do jak najlepszej ergonomii obsługi tych urządzeń przez użytkowników.

Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi z zakresu montaż sprzętu autoID – terminale wózkowe, skanery i drukarki kodów kreskowych - na wózkach widłowych. Doradzamy gdzie i w jaki sposób zainstalować wybrane urządzenia na posiadanych modelach wózków, skupiając się na osiągnięciu jak najwyższego stopnia ergonomii pracy operatorów. Po akceptacji ze strony klienta, projektujemy i wykonujemy wszelkie niezbędne uchwyty oraz montujemy i podłączamy urządzenia do instalacji wózka. Wszelkie nasze usługi w tym zakresie wykonujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości akcesoriów instalacyjnych oraz bez najmniejszej ingerencji mechanicznej w konstrukcję pojazdu, zapewniając utrzymanie gwarancji wózka oferowaną przez jego producenta.

ZNAKOWANIE

Przejrzysty i logiczny system oznakowania lokalizacji magazynowych ma niebagatelne znaczenie dla sprawnego i efektywnego zarządzania magazynem. Usługi znakowania magazynów realizujemy zarówno niezależnie, jak i wdrażając system Feniks WMS. Dbamy o najstępujący obszar inwestycji:

  • Tworzymy projekt i logikę oznakowania poszczególnych lokalizacji magazynowych: półek, gniazd, rzędów, alejek, ramp, stref, sektorów, sekcji i ciągów komunikacyjnych,
  • Dostarczamy materiały zadrukowane informacjami lokalizacyjnymi (w postaci alfanumerycznej czy też kodów kreskowych), które dobierane są w zależności od warunków i możliwości instalacyjnych w konkretnym magazynie,
  • Montujemy i instalujemy przygotowane materiały w uprzednio rozplanowanych miejscach i wg. określonej logiki.

Dostarczane przez nas materiały wykonane są z najwyższej jakości tworzyw. Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla najbardziej wymagających warunków środowiskowych i oczekiwań Klientów. Realizujemy prace zarówno obiektach nowych jak i istniejących.

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji