Drukarka Citizen CL-S631

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostęna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Citizen CL-S631

Drukarki Citizen CL-S631 zapewniają absolutnie profesjonalną produkcję etykiet i biletów metodą bezpośredniego druku termicznego lub termotransferowego. To elastyczne rozwiązanie w połączeniu z wysoką wydajnością gwarantuje płynną integrację z prawie każdą aplikacją.

Drukarka biurkowa Citizen CL-S631 może obsługiwać małe i średnie etykiety o maksymalnej szerokości 118mm. Model CL-S621 szczególnie wydajnie drukuje logo, obrazy i kody kreskowe o ostrych krawędziach w rozdzielczości 300dpi. Prędkość do 150 mm na sekundę zawsze zapewnia szybką produkcję i imponuje krótkim czasem oczekiwania.

Cała mechanika głowicy drukującej opiera się na solidnej metalowej konstrukcji, która otwiera się wystarczająco szeroko, aby wymiana rolki i taśmy barwiącej była tak łatwa, jak to tylko możliwe. Dzięki taśmom termotransferowym o długości do 360m możesz wydrukować około 6800 etykiet bez wymiany taśmy barwiącej, redukując przerwy do minimum. Regulowany czujnik mediów został zoptymalizowany w nowej wersji i gwarantuje absolutną dokładność, a także stuprocentową prawidłową lokalizację, co jest krytyczne w przypadku często zmieniających się mediów. Wysoka niezawodność, trwała, stabilna konstrukcja oraz rozszerzalna, adaptacyjna koncepcja sprawiają, że Citizen CLS631 jest drukarką etykiet pierwszego wyboru.

Opatentowane funkcje dodatkowo imponują pierwszorzędną wydajnością: system ARCP automatycznie reguluje napięcie taśmy barwiącej podczas drukowania termotransferowego, zapobiegając w ten sposób pomarszczonym taśmom i późniejszym awariom. Drukarka Citizen CL-S631 automatycznie przełącza się między językami Datamax, EPL i ZPL. Wraz z pamięcią flash do 16MB, ta emulacja krzyżowa gwarantuje obsługę wielu aplikacji. Citizen CL-S621 jest standardowo wyposażona w zintegrowane interfejsy szeregowe i USB. Opcjonalnie można również zainstalować kartę równoległą, Ethernet lub Wi-Fi, aby uzyskać optymalne połączenie z istniejącą infrastrukturą. Wyposażona w odrywaną krawędź w wersji standardowej, drukarkę biurkową Citizen CL-S631 można w razie potrzeby doposażyć w łatwe w montażu dozowniki lub obcinaki etykiet. Jest to szczególnie przydatne w przypadku biletów i innych zastosowań, w których przywieszki i nośniki z ciągłym podawaniem są cięte na predefiniowane długości.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji