Wszystkie konfiguracje

Drukarka Zebra ZT230

Cena netto
OD 2 704,96 zł (+23% VAT = 3 327,10 zł)

632,37€ (+23% VAT = 777,82€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Parametry druku
Parametry wydruku
Dodatki
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka -  Zebra ZT230

została zaprojektowana jako następca urządzenia S4M. Jest przeznaczona do druku średniej ilości wolumenu i w pełni kompatybilna ze starszymi modelami. Umożliwia to proste wdrożenie jej do obecnego środowiska informatycznego. Drukarka posiada lekką, a przy tym wytrzymałą konstrukcję. Idealnie sprawdzi się podczas druku etykiet z kodami kreskowymi 1D i 2D, które to częściej wymagają wymiany. Oferuje ona druk w technologii termicznej.

Zebra ZT230 jest polecana szczególnie do produkcji etykiet w magazynach, logistyce i produkcji. Usprawni procesy związane z przyjęciem i wysyłką towaru, kompletowaniem zamówień, przeładunkiem, oznaczeniem produktów na półce, produkcją w toku, itd. 

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji