Tablet Getac F110 G5

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostęna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Dodatki
Komunikacja
Dane techniczne
Środowisko użytkowe
Bateria
Zestaw
Technologia RFID

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Tablet Getac F110 G5

Wielokrotnie nagradzany Getac F110 to prawdziwa rewolucja w wytrzymałych tabletach przemysłowych. Tablet Getac F110 G5 łączy w sobie wiodącą na rynku wydajność, wiodące w branży zabezpieczenia, duży panoramiczny wyświetlacz 11.6 cala oraz cienką i lekką konstrukcję, która na nowo definiuje niezawodną mobilność.

Zaprojektowany tak, aby był mniej więcej wielkości typowej kartki papieru, nowy wytrzymały tablet Getac F110 G5 otwiera nowe możliwości, dzięki dużemu wyświetlaczowi 11.6”, nowatorskiemu procesorowi Intel Core, niesamowitej grafice i dwóm bateriom.

Tablet przemysłowy Getac F110 G5 wykorzystuje rewolucyjną technologię ekranu dotykowego LumiBond 2.0, która łączy szkło wyświetlacza z panelem dotykowym i LCD, tworząc pojedynczą szybę, która jest trwalsza i bardziej czytelna. Posiada cztery zaawansowane tryby dotykowe (tryb dotykowy, rękawiczki lub pióro oraz opcjonalny tryb digitizera), a dołączony rysik z twardą końcówką umożliwia rejestrowanie podpisów i wykonywanie bardziej precyzyjnych notatek na rysunkach, mapach lub formularzach.

Jedna z funkcji F110 jest jedną z najprostszych. Zamiast jednej wymiennej baterii, Geta F110 został zbudowany tak, aby mieć dwie wymieniane podczas pracy baterie, co zapewnia potencjalnie nieskończoną żywotność baterii. Pozwala to na wyjęcie jednego z dwóch akumulatorów i zastąpienie go nowym bez wyłączania urządzenia.

Korzystaj z bogatego zestawu funkcji bezpieczeństwa, w tym uwierzytelniania wieloskładnikowego, aby chronić się przed złośliwymi zagrożeniami i włamaniami. Ponadto komputer przenośny Getac F110 G5 został zaprojektowany w celu ochrony tabletu przed upadkami, wstrząsami, zalaniem, wibracjami, kurzem, płynami i innymi czynnikami. F110 został niezależnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normami MIL-STD 810H, IP65 i MIL-STD-461G. Getac oferuje również opcję certyfikacji ATEX i IECEx Zone 2/22 do użytku w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Zastosowano izolujący materiał mechaniczny i wyjątkowe projekty obwodów, aby zapewnić, że F110 jest odporny na zapłon i iskrobezpieczny w przypadku zamierzonego użytkowania.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji