Nowość!
Drukarka Zebra ZD621R
 
Wszystkie konfiguracje

Drukarka Zebra ZD621R

Cena netto
OD 6 171,29 zł (+23% VAT = 7 590,68 zł)

1 344,16€ (+23% VAT = 1 653,31€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Parametry druku
Parametry wydruku
Dodatki
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZD621R

Zebra ZD621R dodaje funkcje RFID do najlepszej w swojej klasie biurkowej drukarki etykiet. Zaprojektowana z myślą o ewolucji, ta kompatybilna wstecz i naprzód drukarka RFID została stworzona do pracy z bieżącą konfiguracją i można ją łatwo rozbudować, gdy wzrosną wymagania dotyczące drukowania. Pakiet oprogramowania Zebra PrintDNA oznacza, że ​​konfiguracja, obsługa i konserwacja są niewiarygodnie proste, a Twoje cyberbezpieczeństwo jest gwarantowane przez PrintSecure, co jest bardzo ważną kwestią, ponieważ zarówno cyberprzestępczość, jak i zdalne operacje stają się coraz bardziej powszechne. Drukarka etykiet Zebra ZD621R posiada szereg opcji połączeń ułatwiających użytkowanie i jest dostępna w czterech konfiguracjach, w tym w wersji 300dpi, ze zintegrowanym obcinakiem lub w wersji z dyspenserem. Zebra ZD621R oferuje również dużą elastyczność obsługi nośników i duży ekran LCD ułatwiający zarządzanie drukowaniem na miejscu. 

Główne funkcje drukarki Zebra ZD621R:

- Solidna dwuścienna konstrukcja odpowiednia do zastosowań przemysłowych,

- Konstrukcja OpenACCESS dla łatwego ładowania mediów,

- Łączność USB, Host USB, port szeregowy, Ethernet i Bluetooth w standardzie,

- Języki programowania ZPL,

- Print DNA zainstalowany w standardzie,

- Oprogramowanie PrintSecure zapewniające niesamowity poziom cyberbezpieczeństwa,

- Konfiguracja RFID,

- Połączenie Bluetooth o niskim zużyciu energii,

- Przewodnik po nośnikach ułatwiający obsługę nośników,

- Zgodność wsteczna i przyszła,

- Ruchomy czujnik zapewnia lepszą kompatybilność z mediami,

- Przyjazna dla środowiska – posiada certyfikat ENERGY STAR,

- Intuicyjny interfejs ikon LED. 

Drukarka kodów kreskowych Zebra ZD621R wykorzystuje najlepszy w swojej klasie akcesoria do drukarek i pakiet oprogramowania Print DNA, a także funkcje RFID - w wyniku czego otrzymujemy elastyczną, wysokiej jakości drukarkę biurkową, która oferuje doskonałą użyteczność oraz doskonałe wyniki drukowania. Oprogramowanie Print DNA firmy Zebra prowadzi użytkownika przez konfigurację, obsługę i konserwację oraz umożliwia łatwe zarządzanie drukowaniem na miejscu lub zdalnie. Jego intuicyjny, kolorowy, duży ekran dotykowy LED jest łatwy do obsługi, a konstrukcja OpenACCESS oznacza, że ​​będziesz na najlepszej drodze do drukowania bezbłędnych etykiet w mgnieniu oka. Zebra ZD621R jest szybka, oferuje szereg opcji łączności i wiele różnych konfiguracji (np. zintegrowany obcinak lub wersję 300dpi), aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące drukowania. 

Model ten wykorzystuje PrintSecure firmy Zebra - świadomą odpowiedź na rosnący problem cyberprzestępczości i potrzebę doskonałego cyberbezpieczeństwa dla wszystkich firm pracujących online z poufnymi informacjami biznesowymi. PrintSecure zapewnia doskonałą ochronę, która gwarantuje spokój ducha, aby w pełni wykorzystać postęp technologiczny, taki jak zdalne zarządzanie drukowaniem. Drukarka RFID Zebra ZD621R oferuje zarówno wsteczną, jak i przyszłą kompatybilność, umożliwiając maksymalne wykorzystanie aktualnych ustawień drukowania, zapewniając jednocześnie szybką i ekonomiczną reakcję na przyszłe wymagania dotyczące drukowania. Model ten jest szeroko stosowany w wielu branżach, w tym w handlu detalicznym, opiece zdrowotnej, produkcji i logistyce.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji