Wycofany z produkcji
Drukarka Zebra GC420d
 

Drukarka Zebra GC420d

Cena netto
OD 970,31 zł (+23% VAT = 1 193,48 zł)

223,93€ (+23% VAT = 275,43€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Zebra ZD420d

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra GC420d

Drukarka termiczna Zebra GC420d to kontynuacja popularnej serii TLP-2824, która oferuje swoim użytkownikom druk w technologii termicznej. Doskonała relacja pomiędzy ceną, jakością wykonania oraz dostępnymi funkcjami urządzenia, sprawiły, iż jest to jedna z najczęściej wybieranych drukarek biurkowych na rynku.

Model GC420d to drukarka, która sprawdzi się w wielu sektorach gospodarki – od służby zdrowia, przez handel, aż po transport. Urządzenie posiada kompaktową obudowę, która pozwoli na umiejscowienie drukarki na małych przestrzeniach, a jej trwałość i jakość wykonania zapewnią użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i niezawodności. Pomimo przystępnej ceny, obudowa Zebry GC420d posiada podwójne ścianki, a głowica drukująca wykonana jest w całości z metalu, dzięki czemu została zmniejszona liczba części zamiennych, a przestoje w pracy urządzenia zniwelowane.

Drukarka biurkowa GC420d została wyposażona w potężny 32-bitowy procesor gwarantujący szybki wydruk etykiet o niskim i średnim nakładzie oraz 8MB pamięci Flash, dzięki czemu użytkownik posiada więcej miejsca na przechowywanie czcionek i elementów graficznych. Urządzenie obsługuje etykiety o szerokości do 108mm (maks. długość do 990m) i pozwala na wydruk z prędkością do 102mm/s. Zebra GC420d korzysta z dwóch języków programowania – EPL2 i ZPLII, co zapewnia łatwość w integracji urządzenia z innymi drukarkami marki Zebra. Dodatkowo, możliwość zamontowania odklejaka/dyspensera jeszcze bardziej zwiększa jej liczbę zastosowań w przedsiębiorstwie.

Charakterystyka drukarki Zebra GC420d:

- Rozdzielczość druku: 203dpi

- Rodzaj druku: Termiczny

- Maksymalna szerokość wydruku: 104mm

- Szybkość wydruku: Do 102mm/s

- Drukowane kody:

  • Kody liniowe: Code 39, Code 128 (A, B or C user selectable/Auto select), UCC/EAN-128, Code 93, Codabar, Interleaved 2 of 5, UPC-A, UPC-E,UPC-A with 2 and 5 add on, Plessey, POSTNET, German Post, Japanese Postnet
  • Kody dwuwymiarowe:PDF-417, Macro PDF-417, Maxi Code (Modes 2, 3, 4, 6), QR Code

- Interfejs: USB, RS232, LPT

- Dane techniczne: pamięć RAM: 8MB; pamięć Flash: 8MB Flash

- Opcje dodatkowe: kontrakt serwisowy, oprogramowanie Zebra Designer, dyspenser

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji