Skaner Datalogic QuickScan Lite QW2100

Cena netto
OD 310,84 zł (+23% VAT = 382,33 zł)

71,74€ (+23% VAT = 88,24€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Komunikacja
Zestaw
Inne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic QuickScan Lite QW2100

Bazując na sukcesie istniejących modeli QuickScan, Datalogic opracował specjalną wersję dla szczególnie szerokich kodów kreskowych. To urządzenie 1D jest idealne dla każdego, kto szuka poręcznego, wydajnego skanera za niewielką cenę. Imager liniowy Datalogic QuickScan QW2100 odczytuje wszystkie standardowe kody 1D i liniowe kody GS1 DataBar. Dzięki poszerzonej, jasnej linii skanowania skanuje również szersze niż zwykle kody kreskowe, takie jak te używane w poszczególnych regionach i przez producentów części elektronicznych.

W połączeniu ze specjalnym składanym stojakiem, czytnik Datalogic QuickScan QW2100 może być elastycznie konfigurowany w handlu detalicznym, bankach lub przemyśle lekkim zarówno w trybie ręcznym, jak i prezentacyjnym. Opatentowane potwierdzenie skanu Green Spot zapewnia dobrą ergonomię, podobnie jak lekka i kompaktowa obudowa z ochronną, antypoślizgową gumową powierzchnią. Dzięki temu wszystkiemu, skaner QuickScan QW2100 jest w pełni sprawny nawet po wielokrotnym upadku z wysokości 1.5m. Certyfikat IP42 gwarantuje ochronę przed bryzgami wody i pyłem, a trzyletnia gwarancja zabezpiecza Twoją inwestycję. Aby zapewnić łatwą integrację, wybierz między interfejsem USB i KBW / RS-232.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji