Wszystkie konfiguracje

Skaner Datalogic PowerScan PBT9501

Cena netto
OD 2 526,71 zł (+23% VAT = 3 107,86 zł)

555,57€ (+23% VAT = 683,35€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Skaner
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic PowerScan PBT9501

Skaner Datalogic PowerScan PBT9501 został stworzony z myślą o intuicyjnym i łatwym skanowaniu. Łączy w sobie możliwości odczytu dookólnego, typową dla skanerów do obrazowania wszystkich obszarów, z wyjątkowymi właściwościami optycznymi - rezultatem jest skaner, który jest w stanie odczytać dowolny rodzaj kodu kreskowego, niezależnie od orientacji, odległości, czy rozdzielczości.  

PowerScan PBT9501 zwiększa wydajność i bezpieczeństwo użytkownika dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth - bez względu na to, czy potrzebujesz 1 czy 100 metrów swobody, nigdy nie musisz się martwić, że zaplątasz się w kabel. Dokładne zarządzanie energią zapewnia długą żywotność baterii, gwarantując zawsze więcej niż jedną zmianę intensywnego skanowania. Jeśli potrzebujesz pracować przez 24 godziny, szybka 3-sekundowa wymiana baterii w połączeniu z jedno- lub wielogniazdową ładowarką pozwala na ciągłą pracę bez przerw. Baza / ładowarka BC9180-BT zawiera również dwa różne połączenia Ethernet: standardowe protokoły Ethernet i przemysłowe protokoły, takie jak Ethernet IP i Modbus. 

Kształt rękojeści, dobrze wyważona konstrukcja i intuicyjny system celowania pozwalają na szybkie czytanie przy pierwszym przejściu, jednocześnie redukując nienaturalne ruchy nadgarstka, poprawiając ergonomię i wygodę użytkownika. Ręczny skaner PowerScan PBT9501 wykorzystuje miękkie, pulsujące białe światło, które jest bardzo delikatne dla oczu i mniej kłopotliwe dla operatora podczas pracy wymagającej intensywnego skanowania. 

Wytrzymała mechanika marki PowerScan gwarantuje niezawodną i ​​długotrwałą pracę. Powtarzające się wstrząsy i użytkowanie wewnątrz / na zewnątrz w najtrudniejszych warunkach środowiskowych nie mają wpływu na jego działanie ani niezawodność, dlatego też zakup skanera kodów kreskowych PBT9501 to inwestycja na lata.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji