Skaner Datalogic PowerScan PM9600

Cena netto
OD 2 287,52 zł (+23% VAT = 2 813,64 zł)

527,92€ (+23% VAT = 649,34€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Klawiatura
Dodatki
Wymiary
Warunki pracy
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic PowerScan PM9600

Datalogic PowerScan PM9600 to najwyższej klasy ręczny skaner przemysłowy z najlepiej sprzedającej się serii PowerScan firmy Datalogic, który pomaga w maksymalizacji celów związanych z identyfikowalnością. Osiągnięcie pełnej identyfikowalności w środowiskach produkcyjnych, intralogistycznych i detalicznych jest priorytetem numer jeden, przed którym stoją dziś firmy w obliczu zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie dostaw. Potrzebujesz wytrzymałego urządzenia do wykonywania najtrudniejszych zadań. Ten skaner o stopniu ochrony IP65 i IP67 wytrzymuje upadek z 2.5m na twardy beton, a spust jest testowany pod kątem odporności na 10 milionów uderzeń. Mimo że jest odporny na brud i wodę, jest ładowany bezprzewodowo w swojej podstawce. Nigdy więcej awarii urządzenia z powodu brudnych lub skorodowanych styków ładowania. Maksymalna wydajność przy jednoczesnej ochronie zysków w doskonałej cenie!

Czytnik kodów kreskowych Datalogic PowerScan PM9600 oferuje wszystkie standardowe korzyści związane z ręcznymi skanerami, ale teraz z wbudowaną łącznością przemysłową, umożliwiającą proste połączenie z komputerem PC, komputerem przemysłowym, tabletem lub sterownikiem PLC. Nie ma potrzeby stosowania urządzeń innych producentów, ponieważ moduły komunikacyjne są wymienne w stacji dokującej i wbudowane w wersji przewodowej. Architektura plug and play pomaga zachować integralność sieci i można ją łatwo konfigurować między RS-232, USB, USB-C, Ethernet, Ethernet I/P lub Profinet. Wszelkie przyszłe standardy lub zmiany w konfiguracji sieci można łatwo przełączyć w ciągu kilku minut.

Skaner ręczny Datalogic PowerScan PM9600 oferuje trzy różne poziomy wydajności, w zależności od aplikacji, z szybkością odczytu o 20% wyższą niż produkty konkurencyjne. Model Standard Range jest wyposażony w pojedynczą kamerę do przechwytywania kodów 1D i 2D o niskiej gęstości w normalnych zakresach odczytu. Do czytania na większą odległość wybierz czytnik High Performance z podwójną kamerą. Wreszcie, unikalny dla Datalogic, model Document Capture, który wykonuje kolorowe obrazy w celu kontroli jakości lub potwierdzenia przez sygnatariusza. Podobnie jak w przypadku wszystkich skanerów Datalogic, seria PowerScan 9600 zapewnia delikatne oświetlenie białym światłem i generuje „zielony punkt” dla udanego odczytu, nawet uszkodzonych lub zabrudzonych kodów kreskowych, a wszystko to w doskonałej cenie dla skanerów ręcznych! 

Środowiska przemysłowe i magazynowe są zazwyczaj surowe, a korzystanie z dużej liczby urządzeń wyposażonych w Wi-Fi i Bluetooth na danym obszarze może wpływać na wydajność i powodować przestoje. Datalogic zaleca korzystanie z własnego, wąskopasmowego systemu radiowego – STAR. W przeciwieństwie do Bluetooth, gdzie do jednej stacji dokującej podłączonych jest maksymalnie 7 urządzeń, STAR podwaja tę liczbę do 16 urządzeń. Operatorzy mogą swobodnie chodzić po dużych obszarach roboczych i za pomocą przemysłowego bezprzewodowego skanera kodów kreskowych, skanować przedmioty, wprowadzać dane z wbudowanej klawiatury i uzyskiwać natychmiastowe informacje zwrotne od hosta na dużym, jasnym wyświetlaczu OLED.

Z rosnącym naciskiem na długoterminową wydajność urządzenia, Datalogic wyposażył PowerScan PM9600 w kilka funkcji pozwalających obniżyć koszty użytkowania. Technologia inteligentnej baterii maksymalizuje i optymalizuje wydajność ładowania, zapewniając wskazanie stanu baterii. Stacja dokująca umożliwia również ładowanie bezprzewodowe, eliminując brak ładowania z powodu uszkodzonych lub zabrudzonych styków, co jest awarią numer jeden w tradycyjnych konfiguracjach stacji dokującej. Te nowe stacje dokujące dostarczają nawet informacji o stanie urządzenia, umożliwiając planowanie konserwacji predykcyjnej, co pozwala uniknąć nieplanowanych przestojów spowodowanych nieoczekiwaną awarią. Całkowity koszt posiadania jest znacznie obniżony dzięki tym prostym, ale potężnym dodatkom, a ładowanie bezprzewodowe zapewnia 15% wzrost wydajności. Seria PowerScan 9600 to łatwy wybór, jeśli chodzi o najwyższą elastyczność, wyjątkową niezawodność i cenę.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji