Skaner Proglove Mark 3

M010

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Proglove Mark 3

Nowy skaner do noszenia Mark 3 z wielozakresowym silnikiem skanującym to obecnie najszybsze i najbardziej wszechstronne rozwiązanie z zakresu skanowania od firmy Proglove. Skaner Mark 3 obsługuje kody kreskowe 1D oraz 2D w zasięgu od 10 centymetrów do 6 metrów! Ponadto, skanowanie z Mark 3 jest bardzo precyzyjne, nawet przy niekorzystnym oświetleniu. 

Poza skanowaniem bez użycia rąk, urządzenie Proglove Mark 3 obsługuje również komunikacje bezprzewodową Bluetooth (Low Energy). Jego konstrukcja jest lekka (waga: 40 gram) i kompaktowa, a zarazem bardzo wytrzymała. Bateria, jest gotowa do dalszej pracy już po 20 minutach ładowania. Pełne ładowanie trwa natomiast mniej niż 2 godziny. Skaner Proglove Mark 3 optymalizuje procesy na każdym etapie łańcucha dostaw – od produkcji po centra logistyczne. 

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji