Mechanizm drukujący Honeywell A-6310E

Cena netto
OD 12 492,91 zł (+23% VAT = 15 366,29 zł)

2 882,87€ (+23% VAT = 3 545,93€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Wersja
Dodatki

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Mechanizm drukujący Honeywell A-6310E

Honeywell A-6310E to doskonały mechanizm drukujący używany w środowiskach o dużym zapotrzebowaniu i aplikacjach, które oferują najwyższy poziom wydajności i niezawodności. Znana w branży z wyjątkowej obudowy ze stali nierdzewnej, Honeywell A-6310E jest idealna do specjalnych zastosowań w trudnych lub korozyjnych środowiskach. Najnowocześniejsza modułowa konstrukcja zapewnia łatwą konserwację na żądanie, która znacznie skraca przestoje w wymagających aplikacjach wielozmianowych o znaczeniu krytycznym. Standard branżowy i intuicyjne menu nawigacyjne sprawiają, że ta klasa jest preferowanym mechanizmem drukowania do zautomatyzowanych aplikacji drukowania.

Główne cechy mechanizmu drukującego Honeywell A-6310E:

- Obudowa ze stali nierdzewnej chroni drukarkę przez wiele lat w trudnych i ekstremalnych warunkach.

- Rozszerzona łączność obejmuje cztery typy portów komunikacyjnych w standardzie - 10/100 LAN, USB, szeregowy i równoległy.

- Bezproblemowo integruje się z większością istniejących rozwiązań przy użyciu emulacji języków PL-Z i PL-I bez zmiany kodu.

- Duży wyświetlacz graficzny umożliwia łatwą nawigację, zaawansowane konfiguracje i prostą obsługę.

Dostępne w pełni zintegrowane rozwiązania UHF RFID

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji