Drukarka Honeywell Compact 4 Mark III

Cena netto
OD 4 859,36 zł (+23% VAT = 5 977,02 zł)

1 122,18€ (+23% VAT = 1 380,28€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Parametry druku
Dodatki
Komunikacja
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell Compact 4 Mark III

Drukarki Honeywell Compact 4 Mark III to wyjątkowa seria przemysłowych drukarek etykiet, które pomimo niewielkich rozmiarów oferują duże korzyści dla klientów. Compact4 Mark III są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i mają odlewaną ramę i metalową osłonę zapewniającą ochronę, dzięki czemu są trwałe i niezawodne w wymagających środowiskach przemysłowych.

W przypadku ciasnych miejsc i ograniczonych przestrzeni roboczych, niewielkie rozmiary Honeywell Compact4 Mark III zajmują niewiele miejsca i można je wygodnie zamontować na ścianach, liniach produkcyjnych i mobilnych wózkach. Specjalną wersję „mobilną” MP Compact można również zamontować bezpośrednio na wózkach widłowych, co umożliwia znaczny wzrost wydajności pracy, zmniejszenie liczby błędów i szybszy przepływ pracy. Drukarki zajmują mniej niż połowę miejsca w porównaniu z tradycyjnymi przemysłowymi drukarkami etykiet, umożliwiając operatorom zachowanie cennej przestrzeni roboczej.

Drukarki MP Compact 4 Mark III mogą być używane w prawie każdej orientacji, w tym do góry nogami. Dzięki dużym, łatwym w obsłudze dźwigniom, wyjmowaniu nośników jedną ręką i otwieranym pokrywom, drukarki przemysłowe Honeywell Compact4 Mark III są kolejną generacją ergonomicznych urządzeń, które oszczędzają czas, pieniądze i miejsce. 

Opcjonalna bezprzewodowa sieć LAN 802.11 a/b/g/n ułatwia łączenie się z sieciami i korzystanie z operacji drukowania mobilnego.

Drukarki Honeywell Compact4 Mark III są łatwe w obsłudze, wytrzymałe i robią tyle samo, co duże drukarki przemysłowe, ale zajmują tylko ułamek miejsca. Całkowicie metalowa obudowa sprawia, że ​​drukarki te są idealne do trudnych warunków przemysłowych, ale są również wystarczająco ciche, aby pracować w cichych środowiskach, takich jak biuro lub szpital.

Główne cechy drukarki Honeywell Compact 4 Mark III:

- Czas pobierania etykiet jest krótszy, gdy drukarki MP Compact są zamontowane na wózku widłowym.

- Duża pojemność nośników zapewnia maksymalną produktywność.

- Drukarkę można łatwo zamontować na ruchomych zasobach, takich jak linie produkcyjne, wózki mobilne czy wózki widłowe.

- Drukarki Compact4 Mark III obsługują języki DPL, Labelpoint i PL-Z, co pozwala im łatwo zastąpić konkurencyjne drukarki.

- Oprócz standardowej sieci Ethernet, drukarki oferują opcję połączenia bezprzewodowego.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji