Drukarka Zebra ZD230d

Cena netto
OD 977,33 zł (+23% VAT = 1 202,12 zł)

228,30€ (+23% VAT = 280,80€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Dodatki
Komunikacja
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZD230d

Seria ZD230 to najnowsza linia niedrogich drukarek termicznych marki Zebra. Drukarki biurkowe Zebra są używane na prawie każdym rynku wertykalnym i w każdym regionie do drukowania etykiet, biletów, przywieszek, paragonów, opasek na rękę i nie tylko. Docelowego klienta tej klasy drukarek najbardziej interesuje produkt wysokiej jakości o podstawowej funkcjonalności – łatwości w adaptacji. Większość użytkowników szuka drukarki kodów kreskowych podłączonej do portu USB, którą można łatwo skonfigurować i uruchomić.

Drukarka biurkowa ZD230d zapewnia niezawodne działanie w przystępnej cenie. Oferując więcej niż tylko podstawowe funkcje - model Zebra ZD230d posiada łączność bezprzewodową oraz prędkość drukowania 6ips. Zaprojektowana zgodnie z jakością Zebra, ma konstrukcję dwuścienną i całkowicie metalową głowicę drukującą - elementy rzadko spotykane w ekonomicznej drukarce.

Zapewniając najlepsze w branży doświadczenia tuż po wyjęciu z opakowania, Zebra ZD230d jest łatwa w instalacji i rozpoczęciu drukowania. Ponadto jest wspierana przez zaufaną sieć ponad 10 000 partnerów Zebry, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do pomocy technicznej w dowolnym miejscu na świecie.

Drukarka biurkowa Zebra ZD230d drukuje etykiety 4" i obsługuje druk termiczny. Dostępny jest również opcjonalny obcinak, lub dyspenser. Urządzenia posiada również certyfikat ENERGY STAR, który potwierdza, że koszty użytkowania modelu ZD230d są mniejsze, niż w przypadku innych drukarek tej samej klasy.

Zebra ZD230d idealnie nadaje się do zastosowań w transporcie i logistyce, magazynach, handlu detalicznym i służbie zdrowia do drukowania biletów pokładowych, przywieszek bagażowych, kart parkingowych, etykiet produktów / wysyłek, biletów, pokwitowań i etykiet.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji