Drukarka Honeywell Compact 4 Mobile Mark III

Cena netto
OD 7 131,31 zł (+23% VAT = 8 771,51 zł)

1 676,85€ (+23% VAT = 2 062,53€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Parametry druku
Dodatki
Komunikacja
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell Compact 4 Mobile Mark III

Przemysłowa drukarka etykiet Honeywell MP Compact4 Mobile Mark III została specjalnie opracowana do użytku na wózkach widłowych lub pojazdach. Dzięki solidnej, amortyzującej i odpornej na wstrząsy konstrukcji nośnej oraz niewielkim rozmiarom jest bardziej użyteczna niż prawie każda inna drukarka stosowana na wózku widłowym. W pełni metalowa obudowa chroni również przed wpływami zewnętrznymi. Dzięki nowo opracowanemu modułowi WLAN, drukarka przemysłowa Honeywell Compact4 Mobile Mark III jest teraz opcjonalnie bezprzewodowo połączona z siecią firmową za pośrednictwem standardu WLAN 802.11n.

Compact 4 Mobile Mark III drukuje etykiety o szerokości do 104mm przy użyciu bezpośredniego procesu termicznego. W zależności od wymagań, teksty, grafiki i kody kreskowe drukowane są w rozdzielczości 203 lub 300dpi. Duża pamięć drukarki, zapewnia płynne i szybkie drukowanie. Dzięki zredukowanym elementom interfejsu, drukarkę można obsługiwać intuicyjnie.

Dlaczego użytkownicy uwielbiają Honeywell MP Compact 4 Mobile Mark III? Jest nie tylko wyjątkowo niezawodna i szybka, ale także niezwykle prosta w obsłudze. Dzięki zwartej i podstawowej konstrukcji, w każdym wózku widłowym znajdzie się odpowiednie miejsce na jej zamocowanie. W pełni metalowa drukarka Honeywell Compact 4 Mobile Mark III jest w stanie drukować profesjonalnie poziomo, pionowo lub zamontowana do góry nogami.

Zmiana etykiet w drukarce przemysłowej Honeywell MP Compact 4 Mobile jest łatwiejsza niż w jakimkolwiek innym urządzeniu. Nawet w rękawiczkach materiał można włożyć w kilka sekund bez otwierania drukarki. Jest to możliwe dzięki zewnętrznemu uchwytowi rolki i szczelinie z boku, w którą po prostu wsuwa się nośnik.

To Ty decydujesz o sposobie użytkowania drukarki Honeywell Compact 4 Mobile Mark III. Standardowo drukarka posiada port szeregowy, USB i LAN. Pozwala to na podłączenie drukarki lokalnie do terminala wózkowego lub wózka widłowego. Opcjonalnie drukarkę etykiet na wózku widłowym można również bezprzewodowo zintegrować z siecią firmową za pośrednictwem sieci WLAN. Dzięki emulacji automatycznego wykrywania, Compact4 Mobile umożliwia automatyczne rozpoznawanie i przetwarzanie zadań drukowania DPL, ZPL i Labelpoint. To sprawia, że ​​zmiana jest znacznie łatwiejsza dla klientów starych lub konkurencyjnych modeli.

Dzięki zintegrowanemu uniwersalnemu zasilaczowi 24-48 V DC, Honeywell Compact 4 Mobile można podłączyć bezpośrednio do akumulatora wózka widłowego, co ogranicza koszty instalacji.

W przypadku drukarki Honeywell Compact 4 Mobile Mark III, firma Honeywell oferuje szereg przydatnych opcji i akcesoriów do montażu urządzenia. Oprócz wrzeciona do bardzo dużych rolek etykiet o średnicy do 150mm lub uchwytu ściennego, zestaw montażowy drukarki umożliwia wygodny i łatwy montaż drukarki na wózku widłowym. Zestaw do odklejania zapewnia automatyczne oddzielanie etykiety i materiału nośnego. Ponadto opcjonalny LTS (czujnik pobranych etykiet) zapewnia, że ​​następna etykieta nie zostanie wydrukowana, dopóki poprzednia nie zostanie usunięta.

Firmy, które zainwestują w Honeywell Compact 4 Mobile, otrzymują doskonałą i unikalną drukarkę przystosowaną do użytku mobilnego na wózku widłowym. Zapewnia to niezawodność i zapobiega częstym awariom i wynikającym z nich kosztom. Gwarantuje to szybki zwrot z inwestycji i jej bezpieczeństwo.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji