Wszystkie konfiguracje

Drukarka Honeywell PR3

Cena netto
OD 1 850,11 zł (+23% VAT = 2 275,64 zł)

402,97€ (+23% VAT = 495,65€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Dodatki
Komunikacja
Inne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PR3

Zaprojektowane specjalnie dla mobilnych profesjonalistów, którzy potrzebują całodziennego komfortu i trwałości, lekkie i kompaktowe, wytrzymałe przenośne drukarki paragonów Honeywell PR3 są idealnym rozwiązaniem dla sprawnej siły roboczej. Dostępne w wersji o szerokości wydruku trzech cali (PR3), te drukarki paragonów zapewniają przewagę konkurencyjną, dzięki szybkości i zwartości, co czyni je idealnymi do drukowania faktur w ruchu i do stosowania w mobilnych punktach sprzedaży (mPOS).

Kompaktowość, waga i trwałość drukarki Honeywell PR3 sprawia, że ​​można ją wygodnie nosić przez cały dzień. Różnorodne inteligentne akcesoria - takie jak dołączony klips do paska, opcjonalna szlufka na pasek lub pasek na ramię - maksymalizują komfort użytkownika, zapewniając jednocześnie, że drukarka Honeywell PR3 jest zawsze w zasięgu ręki. 

Drukarka etykiet Honeywell PR3 jest idealnym towarzyszem dzisiejszych inteligentnych urządzeń, bezproblemowo łącząc się przez bezpieczny Bluetooth 2.1, Wi-Fi, USB lub IrDA, aby na żądanie generować paragony. Dodanie certyfikatu MFi upraszcza parowanie z urządzeniami Apple iOS, a zintegrowana technologia Near Field Communications (NFC) sprawia, że ​​proces parowania Bluetooth jest szybszy niż kiedykolwiek. Drukarka mobilna Honeywell PR3, dostępne z opcjonalnym zintegrowanym czytnikiem kart zgodnym z PCI, daje pracownikom mobilnym możliwość bezpiecznego przechwytywania płatności w ruchu i natychmiastowego dostarczania pokwitowań zwiększających produktywność i satysfakcję klienta. 

Drukarka przenośna Honeywell PR3 i jej akcesoria zostały zaprojektowane w celu zwiększenia produktywności i obniżenia całkowitego kosztu posiadania. Te drukarki mobilne współpracują z innowacyjnym systemem dokowania i ładowania FlexDock firmy Honeywell, zapewniając wspólny interfejs współdzielony z innymi urządzeniami Honeywell. Szlufki do paska, futerały i case’y ochronne zwiększają komfort i poprawiają ergonomię pracy podczas trwania całej zmiany. Baterie wymienialne na miejscu można ładować niezależnie od drukarki, co dodatkowo maksymalizuje czas pracy i wygodę. 

Krótki czas potrzebny do otrzymania pierwszego paragonu oznacza, że drukarka kodów kreskowych Honeywell PR3 zapewnia pracownikom wyraźną przewagę produktywności - szybko dostarcza klientom wydrukowaną fakturę do ręki. 

Główne cechy drukarki Honeywell PR3:

- Pomimo niewielkich rozmiarów i lekkości, drukarka Honeywell PR3 wytrzymuje upadki na beton z wysokości 1.2m (4 stopy) i 1.5m (5 stóp) dzięki opcjonalnej obudowie ochronnej.

- Przechwytuj płatności w miejscu świadczenia usługi, dzięki opcjonalnemu zintegrowanemu czytnikowi pasków magnetycznych zgodnym z PCI i szyfrowaniu AES.

- Prosta w użyciu, z klapką umożliwiającą uzupełnianie nośników jedną ręką oraz intuicyjnym interfejsem ikon do wskazywania statusu.

- Krótki czas do pierwszej etykiety i doskonała żywotność baterii do całodziennego drukowania mobilnego.

- Łatwo paruje się z dzisiejszymi urządzeniami mobilnymi, z certyfikatem MFi dla urządzeń iOS i łatwym parowaniem przez Bluetooth za pomocą technologii NFC.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji