Drukarka Honeywell PX6i

Cena netto
OD 8 538,14 zł (+23% VAT = 10 501,91 zł)

1 850,21€ (+23% VAT = 2 275,75€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Parametry druku
Parametry wydruku
Dodatki
Komunikacja
Dane techniczne
Wymiary

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PX6i

Wytrzymała, wysokowydajna drukarka przemysłowa Honeywell PX6i (dawniej Intermec PX6i) została stworzona z myślą o całodobowej pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. PX6i łączy w sobie możliwość intensywnego drukowania z zaawansowaną łącznością, zapewniając tym samym wymierne efekty dla przedsiębiorstwa oraz trwałe skalowalne rozwiązanie.

Honeywell PX6i to inteligentna drukarka, mogąca obsługiwać samodzielnie aplikacje bez konieczności łączności z komputerem, redukująca błędy i usprawniająca przepływ pracy, bezpośrednio kontrolująca urządzenia takie jak skanery, wagi i aplikatory. Jej wielozadaniowość z pewnością poprawia wydajność pracy oraz zmniejsza koszty i złożoność potrzebnej infrastruktury magazynowej.

Drukarka PX6i posiada funkcję zdalnej diagnostyki problemów, dzięki czemu znacząco ogranicza przestoje w pracy wynikające z pojawiających się błędów urządzenia. Ponadto, wielość języków programowania sprawia, iż w szybki sposób można ją dostosować do środowisk, w których znajdują się inne modele drukarek.

Model PX6i jest niesamowicie prosty w użytkowaniu i eksploatacji – dzięki magnetycznej konstrukcji QuickMount, użytkownik jest w stanie szybko i łatwo wymienić głowicę drukującą, bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi, czy generowania dodatkowych kosztów wynikających z wysłania drukarki do autoryzowanego serwisu.

Charakterystyka drukarki Honeywell PX6i:

- Rozdzielczość druku: 203dpi/300dpi

- Rodzaj druku: Termiczny/Termotransferowy

- Maksymalna szerokość wydruku: 167mm

- Szybkość wydruku: Do 225mm/s

- Drukowane kody:

  • Kody liniowe:wszystkie standardowe kody 1D
  • Kody dwuwymiarowe:wszystkie standardowe kody 2D

- Interfejs: USB, RS232, LPT, Ethernet

- Dane techniczne: pamięć RAM: 32MB; pamięć Flash: 16MB Flash

- Opcje dodatkowe: kontrakt serwisowy, obcinak, dyspenser, zegar czasu rzeczywistego, wyświetlacz, oprogramowanie Intermec Label Design

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji