Drukarka Honeywell RL3e

Cena netto
OD 2 909,70 zł (+23% VAT = 3 578,93 zł)

671,44€ (+23% VAT = 825,88€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Wersja
Komunikacja
Inne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell RL3e

Datamax-O'Neil firmy Honeywell wzmacnia swoją reputację wytrzymałych i niezawodnych przenośnych drukarek paragonów dzięki serii RLe. Honeywell RL3e (76 mm szerokości druku) to trwała drukarka termiczna o wytrzymałej konstrukcji i niezawodnej wydajności, która będzie działać jeszcze długo po awarii innych drukarek. Honeywell będąc pewnym jakości i długoterminowej niezawodności tych drukarek, że oferuje bezpłatną dwuletnią gwarancję. To dwukrotnie więcej niż oferuje konkurencja.

Każdy, kto kiedykolwiek był w magazynie, wie, że szybkie i efektywne przetwarzanie przesyłek zwiększa produktywność i zmniejsza liczbę błędów. Drukarka mobilna Honeywell RL3e zwiększa wydajność i produktywność, umożliwiając pracownikom drukowanie i naklejanie etykiet z kodami kreskowymi bezpośrednio w miejscu aplikacji. Używanie drukarki etykiet Honeywell RL3e do drukowania etykiet na żądanie eliminuje również niebezpieczeństwo pomylenia etykiet drukowanych partiami i może prowadzić do dużych oszczędności w unikaniu błędów wysyłki. Drukarkę Honeywell RL3e można nawet zamontować na wózkach widłowych, co zwiększa wygodę i wszechstronność urządzenia.

Zastąp istniejące drukarki za pomocą wbudowanych emulacji języków. Drukarka kodów kreskowych Honeywell RL3e jest kompatybilna z najpopularniejszymi programami do zarządzania magazynem, niezależnymi programami do projektowania etykiet i pakietami do zdalnego zarządzania.

Główne cechy drukarki Honeywell RL3e:

- Seria drukarek Honeywell RL3e kontynuuje drukowanie po 26 kolejnych upadkach na beton z wysokości 1.8 m (1 ft), nawet w ekstremalnych warunkach temperaturowych.

- Drukarki RL3e są wyposażona w popularne emulacje języków, które umożliwiają łatwą wymianę istniejących drukarek w miejscu pracy.

- Akumulator litowo-jonowy zapewnia maksymalną moc na ośmiogodzinną zmianę, nawet w najtrudniejszych warunkach.

- Zmień rolkę papieru jedną ręką. Szybka aplikacja etykiet z intuicyjnym ekranem LCD i mechanizmem odklejania i prezentowania.

- Opracowane wspólnie materiały eksploatacyjne zapewniają optymalną, bezproblemową wydajność oraz gwarantują najwyższą jakość druku i stabilność obrazu.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji