Drukarka Citizen CT-S2000

Cena netto
OD 953,56 zł (+23% VAT = 1 172,87 zł)

224,22€ (+23% VAT = 275,79€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Komunikacja
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Citizen CT-S2000

Drukarka paragonów Citizen CT-S2000 oferuje prawdziwie szybki druk z prędkością do 220mm na sekundę przy rozdzielczości 203dpi. Korzystając z inteligentnego bezpośredniego dostępu do pamięci (DMA), Citizen CT-S2000 opcjonalnie drukuje dwukolorowe pokwitowania bez opóźnień. Niezależnie od tego, czy użytkownicy wymagają wydajnego drukowania paragonów, doskonale wydrukowanych biletów i voucherów, czy też szybkiej drukarki do transkrypcji - Citizen CT-S2000 jest zawsze właściwym wyborem.

Drukarka etykiet Citizen CT-S2000 jest wyposażona w opatentowaną osłonę przed wyciekiem, która zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez płyny i ciała obce - dodatkowe osłony ochronne stosowane w porównywalnych produktach nie są już potrzebne. Przedni odbiornik papieru ze zintegrowaną automatyczną obcinarką gwarantuje, że użytkownicy będą wytwarzać tylko równo przycięte paragony. Jeśli obcinarka zatrzyma się z powodu przedmiotów lub pomarszczonego papieru, automatycznie powraca do pozycji spoczynkowej za pomocą systemu samoczynnego cofania, umożliwiając użytkownikom dostęp do serwisu. Szybka drukarka pokwitowań Citizen CT-S2000 może przetwarzać duże rolki papieru o średnicy do 102mm, minimalizując zmiany nośników i awarie. Cała pokrywa otwiera się przy kontakcie, rolki paragonowe o różnych szerokościach od 82.5, 80, 60 i 58mm są wymieniane w ciągu kilku sekund: wystarczy włożyć rolkę, zamknąć wieczko i rozpocząć drukowanie!

Drukarka paragonów Citizen CT-S2000 jest również dostępna jako wariant drukarki etykiet do zastosowań specjalnych. CT-S2000L ma takie same specyfikacje, jak model drukarki pokwitowań. Drukuje etykiety o różnych rozmiarach przy użyciu bezpośredniego druku termicznego z prędkością do 220 mm na sekundę. Standardowo zintegrowany czujnik etykiet automatycznie wykrywa koniec etykiet, umożliwiając automatycznej obcinarce czyste odcięcie etykiet. Opcjonalnie CT-S2000L jest również dostępna z odblaskowym czujnikiem znaku (czarny znacznik) do etykiet bez podkładu i etykiet perforowanych.

Zasilacz sieciowy jest zintegrowany we wszystkich standardowych modelach, skutecznie zmniejszając plątaninę kabli i awarie spowodowane uszkodzonymi kablami. W razie potrzeby adapter można wymienić w zaledwie kilku krokach. Drukarka Citizen CT-S2000 jest domyślnie wyposażona w interfejs USB, a drugi interfejs (równoległy, szeregowy lub Ethernet) można dodać zgodnie z żądaną aplikacją. Urządzenie jest również wyposażone w dwa zintegrowane interfejsy do szuflad kasowych i zapewnia kompatybilność z prawie każdą kasą na pieniądze na rynku.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji