Drukarka Citizen CT-S4000/L

Cena netto
OD 1 407,92 zł (+23% VAT = 1 731,74 zł)

306,79€ (+23% VAT = 377,35€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Citizen CT-S4000/L

Citizen CT-S4000/L to drukarka termiczna zdolna do przetwarzania bardzo dużych nośników. Znana już od lat drukarka ta produkuje paragony o maksymalnej szerokości 112mm. Drukarka Citizen CT-S4000L przyjmuje różne rozmiary etykiet o szerokości 80, 82.5 i 112mm, a także duże rolki o średnicy 102mm, a łatwe ładowanie papieru pozwala nawet najbardziej niewprawnemu pracownikowi wykonać to zadanie w ciągu kilku sekund.

Twórz paragony i kupony przy rozdzielczości 203dpi i prędkości 150 mm na sekundę: zintegrowana gilotyna oddziela paragony w sposób czysty i automatyczny, a na specjalnym papierze Citizen CT-S4000/L drukuje również dwukolorowe paragony na promocje i reklamy. Zintegrowany moduł pamięci flash (384kB) pozwala na przechowywanie indywidualnych logo i symboli. Cały proces drukowania jest przyspieszony, a czas oczekiwania znacznie się skraca.

Przemyślana konstrukcja umożliwia umieszczenie CT-S4000/L poziomo, pionowo lub za pomocą opcjonalnego zestawu do montażu, bezpośrednio na ścianie. Zasilacz sieciowy jest już zintegrowany z kompaktową obudową, co sprawia, że ​​dodatkowe urządzenia zewnętrzne stają się przestarzałe. Zintegrowany podwójny interfejs gwarantuje łatwą łączność: każdy standardowy model CT-S4000L jest wyposażony w interfejs USB. Dodatkowo można wyposażyć drukarkę w opcjonalny interfejs równoległy lub szeregowy, aby uzyskać dostęp do istniejącej infrastruktury. Szuflady kasowe są połączone za pomocą jednego z dwóch portów drukarki.

Podobnie jak wszystkie inne drukarki Citizen, CT-S4000/L jest również wyposażona w profesjonalne oprogramowanie do dostosowywania etykiet. Interfejs konfiguracyjny jest niezwykle łatwy w użyciu i pozwala na rozległe zmiany dla jednej lub wielu drukarek w ciągu zaledwie kilku sekund.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji