Wszystkie konfiguracje

Drukarka Zebra GK420d

Cena netto
OD 1 081,72 zł (+23% VAT = 1 330,51 zł)

252,18€ (+23% VAT = 310,18€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Dodatki
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka - Zebra GK420d

jest przede wszystkim kompaktową, lekką drukarką termiczną o najmniejszych rozmiarach podstawy spośród wszystkich drukarek stacjonarnych o szerokości druku 104 mm. Prędkość wydruku wynosi 127mm/s.  Pozwala to na znaczne zwiększenie wydajności pracy. Skonstruowana została z naciskiem na trwałość i niezawodność. 

Zebra GK420d jest odpowiednia do wszelkich zastosowań i dla każdego budżetu. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne są etykiety o krótkim czasie stosowania (towary szybko rotujące, bilety na imprezy, znakowanie bagażu itp.). Przeznaczona zarówno do handlu (etykietowanie produktów, na półki, drukowanie kuponów i paragonów), służby zdrowia (identyfikacja pacjentów, etykietowanie próbek), transportu (znakowanie bagażu), czy usług (bilety, etykiety wysyłkowe, adresowe).

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji