Drukarka Zebra GK420d

Cena netto
OD 1 272,27 zł (+23% VAT = 1 564,89 zł)

292,52€ (+23% VAT = 359,80€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Dodatki
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra GK420d

Drukarka termiczna Zebra GK420d to jedna z najpopularniejszych i najbardziej ergonomicznych drukarek dostępnych na rynku. Dzięki doskonałej wydajności i zwiększonej prędkości wydruku oraz wzmocnionej konstrukcji stała się niezbędnikiem każdej firmy mającej styczność z etykietami.  

Urządzenie znajdzie zastosowanie w wielu sektorach, m.in. administracji biurowej, służbie zdrowia, logistyce magazynowej, punktach sprzedaży, gastronomii, transporcie, czy hotelarstwie. Dzięki temu, że jest łatwa w obsłudze, przyjazna dla użytkownika oraz posiada darmową aplikacje do projektowania prostych etykiet, Zebra GK420d zyskała miano kultowej.

Drukarka Zebra GK420d to urządzenie o niewielkich rozmiarach i wadze, dzięki czemu ograniczona przestrzeń nie będzie stanowić problemu, a ewentualne przemieszczenie sprzętu okaże się szybkie i łatwe. Ponadto, najważniejszymi cechami GK420 w wersji termicznej są:

- Technologia druku: Druk termiczny

- Rozdzielczość druku: 203dpi

- Prędkość wydruku: 127mm/s

- Maksymalna szerokość druku: 104mm

- Zintegrowane języki programowania: EPL i ZPL

- Interfejs: USB, RS232, KBW, Ethernet

- Opcje dodatkowe: Dyspenser, kontrakt serwisowy

- Łatwe ładowanie nośników: OpenAccess

- Kalibracja nośników: Automatyczna

- Duża gama materiałów eksploatacyjnych

Drukarka Zebra GK420d to urządzenie wydajne, ekonomiczne i łatwe w obsłudze. Dzięki przemyślanej konstrukcji nie generuje dużych kosztów eksploatacyjnych, a wymiana głowicy, czy wałka dociskowego nie stanowi problemu nawet dla użytkownika, który pierwszy raz się z nią spotyka.  

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji