Wszystkie konfiguracje

Drukarka Zebra GK420d

Cena netto
OD 1 075,34 zł (+23% VAT = 1 322,66 zł)

252,18€ (+23% VAT = 310,18€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Dodatki
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra GK420d

- biurkowa drukarka kodów kreskowych (wersja termiczna)

Drukarki firmy Zebra od zawsze cechują się wytrzymałością i trwałością oraz dobrym stosunkiem jakości do ceny. Rozwiązania, jakie są nam proponowane w modelu Zebra GK420d pozwolą na zwiększenie wydajności pracy, co bezpośrednio przełoży się na osiągane wyniki finansowe.
Na uwagę zasługuje również fakt, iż całkowity koszt eksploatacji urządzenia jest niższy niż w przypadku innych modeli. Drukarka jest bardziej ekonomiczna i wydajna niż inne, może drukować więcej, szybciej i sprawniej, a ewentualne przemieszczenie urządzenia nie sprawi problemów ze względu na bardzo kompaktowe rozmiary oraz małą wagę.

Dane techniczne

Drukarka Zebra GK420d została zaprojektowana z myślą o niezawodności, trwałości i wygodzie. Jest
to kompaktowa, mała drukarka termiczna kodów kreskowych, której prędkość wydruku wynosi 127 mm/s, rozdzielność druku to 203dpi, a szerokość drukowanych etykiet to maksymalnie 104mm. Wszystko to pozwala na znaczne zwiększenie wydajności pracy – można drukować więcej i szybciej niż dotychczas. Wygoda użytkowania Zebry GK420d objawia się w jej małych rozmiarach – jest, bowiem lekka (waga 1,4 kg) i kompaktowa, dzięki czemu ewentualna przeprowadzka lub przenosiny na inne stanowisko pracy nie będą aż tak problematyczne jak w przypadku większych urządzeń. Bardzo łatwa wymiana głowicy oraz wałka dociskowego sprawia, że jest ona przyjazna dla użytkowników i nie generuje dużych kosztów związanych z eksploatacją urządzenia. 

Zastosowanie

Model GK420d okaże się niezastąpiony w miejscach gdzie drukuje się dużo i szybko. W miejscach, gdzie trwałość wydruku nie jest tak ważna, co ilość i czas, w jakim etykieta zostanie wydrukowana. 

Zebra GK420d znajdzie zastosowanie w miejscach takich jak:

 • Miejsca, gdzie potrzebne są etykiety o krótkim czasie stosowania: bilety na imprezy, parkingowe, wstępu do parków rozrywki, wszelkich miejsc gdzie potrzebny jest dowód uiszczenia wpłaty – gdzie trwałość takiego druku nie jest najistotniejsza.
 • W handlu – etykietowanie produktów spożywczych, gospodarczych czy przemysłowych. Drukowanie paragonów, kuponów czy voucherów o krótkim czasie zastosowania.
 • W służbie zdrowia: numerki dla pacjentów, wydruki rachunków za usługi, etykietowanie próbek wysyłanych na badania laboratoryjne czy identyfikacja pacjentów. 
 • Transport – bilety przejazdowe, znakowanie bagażu.
 • Usługi – wszelkiego rodzaju bilety, etykiety wysyłkowe i adresowe, wszystko, co potrzebne jest w większej ilości. 

Przekrój zastosowań drukarki Zebra GK420d przedstawia się od małych rodzinnych sklepików, poprzez przychodnie zdrowia oferujące specjalistyczne badania, aż po pomniejsze magazyny, którym zależy na szybkości wydruku. 

Cechy

Najważniejszymi cechami modelu GK420d są:

 • Wymiary – najmniejszy rozmiar pośród drukarek biurkowych tej klasy,
 • Interfejs komunikacyjny: RS232 i USB (opcjonalnie Ethernet),
 • Możliwość wymiany głowicy drukarki oraz wałka bez używania specjalistycznych narzędzi, 
 • Technologia druku: druk termiczny,
 • Szybkość druku: 127 mm/s, 
 • Rozdzielczość druku: 203dpi,
 • EPL oraz ZPL, jako języki oprogramowania,
 • OpenACCESS (łatwe ładowanie nośników),
 • Kalibracja nośników – automatyczna,
 • Możliwość dokupienia kontraktu serwisowego, który zniweluje koszty ewentualnych napraw wynikających z uszkodzeń mechanicznych,
 • Zwiększona szybkość druku.

Zapraszamy do zakupu drukarki Zebra GK420d firmy Zebra w naszym sklepie oraz do zapoznania
się z pozostałymi produktami tego producenta.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji