Drukarka Zebra GK420t

Cena netto
OD 1 569,15 zł (+23% VAT = 1 930,05 zł)

350,91€ (+23% VAT = 431,61€)

Dostęna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Dodatki
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra GK420t

Drukarka termotransferowa Zebra GK420t to jedna z najpopularniejszych i najbardziej ergonomicznych drukarek dostępnych na rynku. Dzięki doskonałej wydajności, zwiększonej trwałości i prędkości wydruku oraz wzmocnionej konstrukcji stała się niezbędnikiem każdej firmy mającej styczność z etykietami.

Urządzenie znajdzie zastosowanie w wielu sektorach, m.in. administracji biurowej, służbie zdrowia, logistyce magazynowej, punktach sprzedaży, gastronomii, transporcie, czy hotelarstwie. Dzięki łatwości w obsłudze, swej przyjazności dla użytkownika oraz darmowej aplikacji do projektowania prostych etykiet, Zebra GK420t zyskała miano kultowej.

Drukarka Zebra GK420t to urządzenie o niewielkich rozmiarach i wadze, dzięki czemu ograniczona przestrzeń nie będzie stanowiła problemu, a ewentualne przemieszczenie sprzętu okaże się szybkie i łatwe. Ponadto, najważniejszymi cechami GK420t w wersji termotransferowej są:

- Technologia druku: Druk termotransferowy

- Rozdzielczość druku: 203dpi

- Prędkość wydruku: 127mm/s

- Maksymalna szerokość druku: 104mm

- Zintegrowane języki programowania: EPL i ZPL

- Interfejs: USB, RS232, KBW, Ethernet

- Opcje dodatkowe: Dyspenser, kontrakt serwisowy

- Łatwe ładowanie nośników: OpenAccess

- Kalibracja nośników: Automatyczna

- Duża gama materiałów eksploatacyjnych

Drukarka Zebra GK420t to urządzenie wydajne, ekonomiczne i łatwe w obsłudze. Dzięki przemyślanej konstrukcji nie generuje dużych kosztów eksploatacyjnych, a wymiana głowicy, czy wałka dociskowego nie stanowi problemu nawet dla użytkownika, który ma z nią pierwszy raz do czynienia.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji