Drukarka Zebra ZD421t

Cena netto
OD 1 549,08 zł (+23% VAT = 1 905,37 zł)

357,50€ (+23% VAT = 439,73€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Parametry druku
Parametry wydruku
Komunikacja
Wymiary

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZD421t

Opierając się na spuściźnie popularnej serii GK firmy Zebra, drukarki ZD421t oferują zaawansowane funkcje, zwiększają elastyczność i środki bezpieczeństwa, aby zapewnić Ci wieloletnie użytkowanie. Drukarka Zebra ZD420t jest dostępna w wersji termotransferowej, wyposażona w pięć ikon LED, które natychmiast sprawdzają, co jest potrzebne do zapewnienia nieprzerwanej pracy drukarek, od uzupełniania nośników po rozwiązywanie problemów z drukarką. Rozszerzone możliwości zdalnego zarządzania pomagają zoptymalizować drukarki, śledzić i automatyzować uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych oraz zapewniać bezpieczeństwo.

Zapomnij o zgadywaniu statusu drukarki, dzięki pięciu ikonom diod LED modelu ZD421t, które natychmiast sprawdzają, co jest potrzebne do zapewnienia nieprzerwanej pracy drukarek, od uzupełniania nośników po rozwiązywanie problemów z drukarką. Zaawansowany interfejs użytkownika z trzema przyciskami zastępuje typowy interfejs z jednym przyciskiem / pojedynczym światłem, powszechnie stosowany w drukarkach biurkowych, oferując dodatkową funkcjonalność i kontrolę. Oznaczone kolorami punkty dotykowe prowadzą użytkownika przez czynności związane z obsługą nośnika w celu szybkiej zmiany nośnika.

Zebra ZD421t jest jedyną drukarką termiczną, która oferuje kasetę z taśmą, której ładowanie zajmuje tylko kilka sekund, z niezawodnym, jednokierunkowym, pierwszym i za każdym razem natychmiastowym ładowaniem. Inteligentny chip na taśmie informuje, kiedy taśma wymaga wymiany. Drukarka Zebra ZD421t może być łatwo transportowana na wózku lub w opcjonalnej torbie do przenoszenia firmy Zebra, korzystając z opcjonalnego akumulatora. Drukuj na miejscu, aby zmniejszyć liczbę kroków i zwiększyć produktywność. Pracuj przez całą zmianę, dzięki akumulatorowi o dużej pojemności. Ruchomy czujnik nośników drukarki Zebra ZD421t umożliwia korzystanie z praktycznie dowolnego nośnika, co zapewnia większą elastyczność w różnych przypadkach użycia.

Pakiet oprogramowania Print DNA, obsługiwany przez system operacyjny Link-OS, zapewni szybkie i bezpieczne uruchomienie drukarki Zebra ZD420t. Drukuj konsekwentnie i bez zakłóceń, dzięki rozwiązaniu, które jest w pełni zintegrowane i interoperacyjne oraz umożliwi Twojej drukarce ewolucję zgodnie z potrzebami biznesowymi.

Dzięki oprogramowaniu Zebra Printer Profile Manager Enterprise, stanowiącemu część Print DNA, masz możliwość łatwego zarządzania, zabezpieczania i rozwiązywania problemów z drukarkami sieciowymi z jednej zdalnej lokalizacji. Zarządzaj jedną drukarką, grupą określonych drukarek lub wszystkimi drukarkami w dowolnym miejscu na świecie.

Chroń się przed cyberatakami, dzięki oprogramowaniu PrintSecure firmy Zebra, które jest częścią Print DNA. Z łatwością konfiguruj drukarki za pomocą bezpiecznych połączeń, identyfikuj luki w zabezpieczeniach, blokuj nieautoryzowany dostęp i nie tylko.

Chcesz uzyskać kontrolę i wgląd w swoje floty drukarek dzięki MPS? Dzięki zestawowi narzędzi oprogramowania Print DNA dostawca Zebra MPS może zdalnie zarządzać drukarkami i optymalizować je, śledzić i automatyzować uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych oraz zapewniać bezpieczeństwo.

Materiały eksploatacyjne do druku są kluczowym elementem w zakresie zasobów w całym łańcuchu dostaw. Możesz na nich polegać przy rozpowszechnianiu krytycznych danych w całej organizacji. Jeśli coś pójdzie nie tak z materiałami eksploatacyjnymi, operacje są przerywane, spada wydajność i rosną koszty. Dlatego Zebra projektuje, produkuje i rygorystycznie testuje własną linię etykiet, przywieszek i papieru paragonowego, aby zapewnić spójną, zoptymalizowaną wydajność Twojej drukarki Zebra ZD421t. Aby uzyskać wiodącą w branży jakość, obsługę i wiedzę, wybierz certyfikowane materiały eksploatacyjne firmy Zebra.

Uzyskaj dostęp do usług wsparcia w zakresie napraw na całym świecie za pośrednictwem firmy Zebra i jej zaufanej sieci ponad 10 000 partnerów. Zebra OneCare zapewnia rozszerzoną ochronę, która wykracza poza standardową gwarancję. Uzyskaj zwiększoną ochronę, dzięki standardowej dwuletniej gwarancji drukarki biurkowej Zebra ZD421t.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji