Wszystkie konfiguracje

Tablet Zebra ET50

Cena netto
OD 4 122,55 zł (+23% VAT = 5 070,73 zł)

900,28€ (+23% VAT = 1 107,34€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Ekran
Dane techniczne
Wymiary
Bateria
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Tablet Zebra ET50

Tablet klasy korporacyjnej, który można z łatwością dostosować do pracy w niemal każdym środowisku i do wszelkiego rodzaju zadań? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi firma Zebra i ich urządzenie ET50, czyli uniwersalny tablet łączący w sobie estetykę urządzeń klasy konsumenckiej i wydajność tych klasy korporacyjnej, tym samym spełniając potrzeby biznesowe całego przedsiębiorstwa.

Zebra ET50 to tablet dedykowany zarówno do pracy wewnątrz budynków, jak i w terenie. Wytrzymała konstrukcja, nieprzerwane zasilanie z baterii oraz możliwości wyboru systemu (pomiędzy Windows a Android) – zadowoli nie tylko osoby pracujące w handlu detalicznym, czy przedstawicieli handlowych, ale również personel serwisowy, kierowców pojazdów dostawczych i pracowników magazynu.

Dzięki wysokiemu standardowi sieci WLAN, tablet Zebra ET50 jest w pełni przygotowany do codziennej intensywnej pracy w firmie. Urządzenie posiada normę szczelności IP65 oraz odporność na upadek do 1m, co sprawia, że użytkownicy nie muszą martwić się, iż uszkodzą tablet, gdy przez przypadek upuszczą go, lub wyleją na niego napój. Ekran dotykowy wykonany ze szkła Corning Gorilla z technologią Native Damage Resistance jest odporny na wypadki w trakcie codziennego użytkowania, podczas których w innych urządzeniach często dochodzi do uszkodzenia matrycy. Ponadto, tablet ET50 charakteryzuje się:

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 8.3” lub 10.1”

- Funkcje: Głośnik, kamera tylna, kamera przednia

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, NFC

- System operacyjny: Android 5.1 lub Windows 10 IoT Enterprise

- Dane techniczne: Procesor 1.3GHz/2.4GHz, pamięć RAM 2GB/4GB, pamięć Flash 32GB/64GB

- Bateria: 5900mAh/8700mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy, oprogramowanie Google Mobile Services

 

Urządzenie Zebra ET50 dostępne jest w wielu konfiguracjach, dzięki czemu to użytkownik wybiera jakie parametry są mu potrzebne do pracy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji