Wszystkie konfiguracje

Tablet Zebra ET51

Cena netto
OD 9 936,86 zł (+23% VAT = 12 222,34 zł)

2 106,34€ (+23% VAT = 2 590,80€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Skaner
Dodatki
Ekran
Dane techniczne
Wymiary
Bateria
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Tablet Zebra ET51

Tablet korporacyjny, który można z łatwością dostosować do pracy w niemal każdym środowisku i do wszelkiego rodzaju zadań? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi nam firma Zebra i ich tablet ET51, który łączy w sobie klasę urządzeń konsumenckich z wydajnością urządzeń korporacyjnych, tym samym spełniając potrzeby biznesowe całego przedsiębiorstwa.

Wytrzymała konstrukcja, nieprzerwane zasilanie z baterii oraz estetyka urządzenia konsumenckiego, zadowoli nie tylko osoby pracujące w handlu detalicznym, czy też przedstawicieli handlowych, ale również personel serwisowy, kierowców pojazdów dostawczych i pracowników magazynu. Zebra ET51 to tablet dedykowany zarówno do pracy wewnątrz budynków, jak i w terenie.

Dzięki wysokiemu standardowi sieci WLAN, tablet Zebra ET51 jest w pełni przygotowany do codziennej intensywnej pracy w firmie. Posiadając normę szczelności IP65, odporność na upadek do 1m, użytkownicy nie muszą martwić się, iż uszkodzą tablet, gdy przez przypadek upuszczą go, lub wyleją na niego napój. Ekran wykonany ze szkła Corning Gorilla z technologią Native Damage Resistance jest odporny na wypadki w trakcie codziennego użytkowania, podczas których w innych urządzeniach często dochodzi do uszkodzenia matrycy.

Ponadto, Tablet ET51 charakteryzuje:

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 8.4” lub 10.1”

- Funkcje: Głośnik, kamera tylna, kamera przednia

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, NFC

- System operacyjny: Windows 10 IoT Enterprise

- Dane techniczne: Procesor 1.6GHz, pamięć RAM 4GB, pamięć Flash 64GB

- Bateria: 3300mAh/4950mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy

- Szeroka gama akcesoriów pasująca zarówno do wcześniejszych modeli ET50 i ET55, jak i nowych ET51 i ET56

Urządzenie Zebra ET51 to doskonała inwestycja w rozwój firmy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji