Tablet Zebra ET51

ET51AE-W12E

Cena netto
OD 4 171,70 zł (+23% VAT = 5 131,19 zł)

979,46€ (+23% VAT = 1 204,73€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Tablet Zebra ET51

Tablet korporacyjny, który można z łatwością dostosować do pracy w niemal każdym środowisku i do wszelkiego rodzaju zadań? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi nam firma Zebra i ich Tablet ET51, który łączy w sobie klasę urządzeń konsumenckich z wydajnością urządzeń korporacyjnych, tym samym spełniając potrzeby biznesowe całego przedsiębiorstwa.

Wytrzymała konstrukcja, nieprzerwane zasilanie z baterii oraz estetyka urządzenia konsumenckiego, zadowoli nie tylko osoby pracujące w handlu detalicznym, czy też przedstawicieli handlowych, ale również personel serwisowy, kierowców pojazdów dostawczych i pracowników magazynu. Zebra ET51 to tablet dedykowany zarówno do pracy wewnątrz budynków, jak i w terenie.

Dzięki wysokiemu standardowi sieci WLAN, Zebra ET51 jest w pełni przygotowany do codziennej intensywnej pracy w firmie. Posiadając normę szczelności IP65, odporność na upadek 1m oraz ekran dotykowy wykonany ze szkła Corning Gorilla z technologią Native Damage Resistance, daje użytkownikom komfort użytkowania, ponieważ nawet w razie wypadku, upadnięcia lub zalania – urządzeniu nie stanie się większa krzywda. Podczas gdy w innych tabletach dochodzi często do poważnych usterek jak np. uszkodzenie matrycy.

Ponadto, Tablet ET51 charakteryzuje:

- Ekran: Dotykowy o przekątnej 8.4” lub 10.1”

- Funkcje: Głośnik, kamera tylna, kamera przednia

- Interfejs: USB

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, NFC

- System operacyjny: Windows 10 IoT Enterprise

- Dane techniczne: Procesor 1.6GHz, pamięć RAM 4GB, pamięć Flash 64GB

- Bateria: 3300mAh/4950mAh

- Opcje dodatkowe: Kontrakt serwisowy

- Szeroka gama akcesoriów pasująca zarówno do wcześniejszych modeli ET50 i ET55, jak i nowych ET51 i ET56

Urządzenie Zebra ET51 to doskonała inwestycja w rozwój firmy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji