Skaner Zebra RS4000

Cena netto
OD 2 699,04 zł (+23% VAT = 3 319,81 zł)

623,10€ (+23% VAT = 766,42€)

Dostępna ilość: szt

Ostatnie sztuki!

Konfiguracje urządzenia
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Zebra RS4000

Dzięki skanerowi pierścieniowemu Zebra RS4000 stawiasz na produktywność: użytkownicy po prostu podłączają skaner do palca wskazującego. Dzięki temu obie ręce są zawsze wolne, a proces skanowania jest drugorzędny. Nie trzeba niczego wyłączać ani wyciągać z torby; masz wszystko, czego potrzebujesz na palcu. Odpowiedni komputer naręczny Zebra WT6000 zapewnia również niezawodny dostęp do informacji. Podłącz do niego czytnik Zbera RS4000 za pomocą kabla i jesteś gotowy do pracy.

Dzięki jasnej linii skanowania skanowanie w złych warunkach oświetleniowych nie stanowi już problemu. Skaner Zebra RS4000 z powodzeniem skanuje prawie każdy kod kreskowy, niezależnie od tego, czy jest słabo wydrukowany, pomarszczony, wyblakły itp. Zebra również bardzo dobrze radzi sobie z długimi cyklami życia, dzięki minimalnemu zużyciu i dożywotniej gwarancji. Skaner przewodowy Zebra RS4000 ma stopień ochrony IP54, a kable są owinięte w sposób utrudniający ich złamanie lub zgięcie. W mgnieniu oka przełączasz urządzenie z lewej strony na prawą, dzięki czemu czytnik kodów kreskowych Zebra RS4000 może być równie dobrze używany przez osoby leworęczne, jak i praworęczne.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

AKCESORIA

KONTRAKTY

PORADNIKI

Broszura

Pobierz

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji