Drukarka legitymacji dla szkół Zebra ZC100

Cena netto
OD 3 082,71 zł (+23% VAT = 3 791,73 zł)

711,68€ (+23% VAT = 875,36€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Dodatki
Komunikacja
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZC100

Wiele firm potrzebuje obecnie narzędzia, które umożliwi wydruk identyfikatorów dla pracowników, kart członkowskich, kart wstępu na imprezy, czy zwykłych kart magnetycznych. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi nowa drukarka kart marki Zebra, model ZC100. Jest to jednostronna drukarka kart plastikowych o kompaktowych rozmiarach, szerokiej gamie dodatkowych funkcji oraz zaawansowanemu systemowi bezpieczeństwa, dedykowana dla biur, uczelni i sklepów detalicznych.

Zebra ZC100 to jedna z najbardziej intuicyjnych i łatwych w obsłudze drukarek kart na rynku. Urządzenie samo dostosowuje się do grubości użytych kart, posiada prostą budowę, dzięki czemu wymiana taśmy nie stanowi problemu, a graficzny interfejs użytkownika pozwala na łatwe kontrolowanie procesu druku. Aplikacje Print DNA zapewniają natomiast zestaw wysokiej klasy narzędzi, które umożliwiają integrację funkcji druku z posiadanymi w firmie aplikacjami oraz projektowanie kart.

Drukarka kart ZC100 oparta została na zasadzie „plug-and-play”, co sprawia, iż urządzenie jest gotowe do użytku właściwie zaraz po wyjęciu z pudełka. Co więcej, natychmiastowa regulacja podajnika kart, intuicyjne ikony oraz przyjazny interfejs sterowania powodują, iż drukarka Zebra ZC100 jest łatwa do zintegrowania, użytkowania oraz zarządzania.

Marka Zebra wyposażyła również model ZC100 w zaawansowane funkcje zabezpieczeń, które umożliwiają uwierzytelnianie hosta drukarki, co zapobiegnie drukowaniu kart z nieupoważnionych urządzeń. Szyfrowanie na poziomie wymaganym przez obecne przepisy prawne, chroni najbardziej wrażliwe dane już na etapie druku.

Charakterystyka drukarki Zebra ZC100:

- Rozdzielczość druku: 300dpi

- Rodzaj druku: Sublimacyjny

- Typ wydruku: jednostronny

- Szybkość wydruku: Do 700kart/godz.

- Kodery: kart magnetycznych

- Interfejs: USB, Ethernet

- Opcje dodatkowe: kontrakt serwisowy, oprogramowanie CardStudio

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji