Drukarka Zebra ZXP7

Cena netto
OD 5 543,01 zł (+23% VAT = 6 817,91 zł)

1 285,61€ (+23% VAT = 1 581,29€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Parametry druku
Dodatki
Komunikacja
Wymiary
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZXP7

Zebra ZXP7 do niezawodna i szybka drukarka drukująca karty o niemal fotograficznej jakości zarówno w zastosowaniu średnionakładowym, jak i wysokonakładowym. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia w technologii druku kart, ZXP Series 7 zapewnia wyjątkowy stosunek jakości do ceny poprzez znaczące obniżenie całkowitego kosztu eksploatacji urządzenia.

Drukarka ZXP7 jest w stanie wydrukować ostre i wyraźne karty z precyzyjną kontrolą koloru. Urządzenie automatycznie dostosowuje się do grubości kart, a ładowanie taśmy barwiącej jest dużo łatwiejsze niż w poprzednich modelach. ZXP Series 7 jest niesamowicie prosta w obsłudze – przejrzysty panel sterowania LCD pozwala ustawić drukarkę wedle potrzeb, a prowadnice oznaczone kolorami sprawiają, iż urządzenie może być obsłużone przez niemal każdą osobę. Dzięki zsynchronizowanym nośnikom, taśmom barwiącym oraz rolkom laminatu o dużej pojemności, drukarka Zebra ZXP Series 7 nie wymaga dużych nakładów pracy konserwatorskiej.

Urządzenie posiada liczne opcje kodowania i interfejsów oraz szereg możliwych do wykorzystania taśm barwiących. Co więcej, ZXP7 umożliwia również dodatkowe zabezpieczenie kart przed zniszczeniami, oferując wydruk z użyciem laminacji bezodpadowej – jednostronnej, lub dwustronnej. Dodatkowo cechuje się wysoką szybkością wydruku, co znacząco wpływa na polepszenie wydajności i czasu oczekiwania na kartę, a także możliwością wykonywania trzech zadań jednocześnie (kodowania, drukowania, laminowania), dzięki czemu użytkownicy notują zwiększoną przepustowość drukarki.

Charakterystyka drukarki Zebra ZXP7:

- Rozdzielczość druku: 300dpi

- Rodzaj druku: Sublimacyjny

- Typ wydruku: jednostronny, lub dwustronny

- Laminacja: jednostronna, lub dwustronna

- Szybkość wydruku: Do 1375kart/godz.

- Kodery: kart czipowych, magnetycznych, zbliżeniowych

- Interfejs: USB, Ethernet

- Komunikacja bezprzewodowa: Wi-Fi

- Opcje dodatkowe: kontrakt serwisowy

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji