Mechanizm drukujący Zebra ZE500-6

Cena netto
OD 16 786,50 zł (+23% VAT = 20 647,39 zł)

3 893,33€ (+23% VAT = 4 788,80€)

Dostępna ilość: szt

Ostatnie sztuki!

Konfiguracje urządzenia
Wersja
Parametry druku
Parametry wydruku

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Mechanizm drukujący Zebra ZE500-6

Nowa seria drukarek Zebra ZE500 to innowacyjne podejście do mechanizmów drukujących OEM. Wykorzystując szeroko zakrojone badania klientów, projekt koncentruje się na łatwości użytkowania, obsługi i integracji. Zbudowany z myślą o kliencie mechanizm druku Zebra ZE500-6 został zaprojektowany tak, aby aplikacje o znaczeniu krytycznym działały bez zakłóceń. 

Elegancka konstrukcja mechanizmu Zebra ZE500-6 upraszcza konserwację i radykalnie skraca przestoje. Wszystkie trzy rolki można wymienić w ciągu kilku minut, bez konieczności uzyskiwania dostępu do elektroniki drukarki. Szeroko otwarta głowica drukująca ułatwia czyszczenie i wymianę, a modułowy system napędu umożliwiający szybką wymianę skraca czas naprawy drukarki. Rozszerzone funkcje RFID zapewniają większe możliwości śledzenia w celu zwiększenia wydajności operacyjnej. 

Rutynowe operacje, takie jak wymiana taśmy, są proste i nieskomplikowane. Nowy graficzny wyświetlacz LCD można odłączyć od urządzenia i ustawić tak, aby pasował do danego zastosowania, co ułatwia obsługę. 

Wrażenia użytkownika drukarki Zebra ZE500-6 są znacznie lepsze: konstrukcja umożliwia łatwą integrację z maszynami drukującymi i aplikującymi oraz ma lepszą odporność na kurz i wodę. Rozszerzone porty komunikacyjne i ulepszona kontrola oprogramowania portu aplikatora zapewniają dodatkową elastyczność integracji. 

Zapewnij stałą jakość druku, skróć przestoje i zwiększ wydajność procesu drukowania dzięki oryginalnym materiałom eksploatacyjnym Zebra. Za każdym razem Zebra produkuje materiały eksploatacyjne z komponentów o najwyższej jakości, dzięki czemu zawsze otrzymujesz ostre, czytelne i możliwe do zeskanowania wydruki bez konieczności zmiany ustawienia zaciemnienia drukarki Zebra ZE500-6 między rolami. 

Zastosowanie mechanizmu drukującego Zebra ZE500-6:

- Produkcja i magazynowanie,

- Motoryzacja,

- Farmacja,

- Żywność i napoje,

- Zdrowie i piękno.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji