Wszystkie konfiguracje

Mechanizm drukujący Zebra ZE500R-4 RFID

Cena netto
OD 21 546,35 zł (+23% VAT = 26 502,01 zł)

4 702,29€ (+23% VAT = 5 783,81€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

Ten produkt jest niedostępny

Wersja
Parametry druku

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Mechanizm drukujący Zebra ZE500R-4 RFID

Te niezawodne silniki drukujące z technologią RFID, będące liderami wydajności w krytycznych zastosowaniach drukowania RFID, zapewniają zintegrowane rozwiązanie do identyfikacji paczek, skrzynek i palet. Zebra ZE500R-4 RFID zawiera w pełni zintegrowany czytnik / koder RFID ThingMagic i obsługuje możliwość drukowania i kodowania znaczników poziomu elementów o krótkim skoku, serializacji opartej na chipie i blokowania permalockowania pamięci użytkownika.

Potrzebujesz wytrzymałej i niezawodnej drukarki, która jest krytycznym elementem aplikacji do drukowania i aplikacji, która będzie działać z minimalnymi przestojami w środowiskach o dużej szybkości i przepustowości? Zapewniając światowej klasy wydajność i elastyczność, mechanizm drukujący Zebra ZE500R-4 RFID to innowacyjny silnik druku OEM, który można łatwo zintegrować, obsługiwać i konserwować. Rozszerzone funkcje RFID zapewniają większe możliwości śledzenia w celu zwiększenia wydajności operacyjnej.

Mówiąc najprościej: przestoje są kosztowne dla Twojej działalności. Konstrukcja mechaniczna drukarki etykiet Zebra ZE500R-4 RFID upraszcza i skraca konserwację oraz czas wymiany materiałów eksploatacyjnych - radykalnie skracając przestoje w krytycznej aplikacji drukowania. Szeroko otwarta głowica drukująca sprawia, że ​​czyszczenie i wymiana są proste, a modułowy system szybkiej wymiany napędu skraca czas naprawy drukarki.

Musisz zapewnić nieprzerwane działanie aplikacji do drukowania i aplikacji o znaczeniu krytycznym, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Uszczelnione przyciski na panelu przednim i obudowa elektroniki są odporne na kurz w trudnych warunkach. Solidna konstrukcja bez wentylatora zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do mechanizmu drukującego, a całkowicie metalowa konstrukcja zapewnia optymalną długoterminową wydajność.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji