Drukarka Zebra ZXP9

Cena netto
OD 7 140,14 zł (+23% VAT = 8 782,37 zł)

1 647,66€ (+23% VAT = 2 026,62€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Parametry druku
Dodatki
Komunikacja
Wymiary
Technologia RFID

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZXP9

Rozszerzając linię drukarek kart firmy Zebra, ZXP Series 9 to retransferowa drukarka kart zaprojektowana specjalnie do zastosowań o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Dzięki wiodącej w branży przepustowości umożliwiającej drukowanie większej liczby kart szybciej i z doskonałą jakością, Zebra ZXP9 to jedna z najpopularniejszych drukarek w swojej klasie. Przejmij kontrolę dzięki wybieranemu przez użytkownika trybowi jakości druku drukarki, umożliwiając optymalizację pod kątem szybkości drukowania lub wyostrzenie jakości druku. Dwustronny, jednoczesny proces retransferu zapewnia najlepszą w swojej klasie przepustowość drukowania, kodowania i laminowania. 

Zapewnij bezpieczeństwo i zmniejsz prawdopodobieństwo fałszerstw dzięki najlepszej w swojej klasie technologii retransferu i laminatu - w tym obrazów holograficznych. Korzystaj z wyjątkowo niskiego kosztu w przeliczeniu na kartę, dzięki opatentowanej przez firmę Zebra technologii laminowania bezodpadowego, obejmującej nośnik bez podkładu z jednym rdzeniem i bez nośnika. Zmniejsz ilość odpadów o 50% i oszczędź do 30% kosztów w porównaniu z konkurencją. 

Opatentowany przez firmę Zebra projekt dwustronnego, jednoczesnego druku retransferowego eliminuje konieczność mechanicznego przerzucania kart przez drukarkę podczas produkcji. Ta technologia jeszcze bardziej zwiększa przepustowość i zmniejsza ryzyko kosztownych błędów mechanicznych i zacięć kart. 

Dzięki wielu opcjom połączeń, w tym standardowym USB i Ethernet, wraz z opcjonalnym Wi-Fi (tylko w USA i UE), drukarka kart Zebra ZXP9 zapewnia dodatkową elastyczność potrzebną do przeniesienia urządzenia w dowolne miejsce w sieci. Ponadto nowy wybierany przez użytkownika tryb jakości druku zapewnia więcej opcji i kontroli. 

Wyjątkowa technologia przewidywania kolorów (CPT), w którą została wyposażona Zebra ZXP9 zapewnia doskonałą, fotograficzną jakość obrazu. Opierając się na opatentowanych algorytmach przetwarzania obrazu, urządzenie CPT firmy Zebra stale monitoruje drukowanie i natychmiast dostosowuje ustawienia drukarki, aby automatycznie zapewniać najwyższą jakość druku - za każdym razem, karta po karcie. 

Skróć przestoje drukarki Zebra ZXP9 dzięki technologii Near Field Communication (NFC) i kodom QR, które zapewniają natychmiastowy dostęp do informacji o drukarce i pomocy technicznej. Uzyskaj natychmiastowe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów za pośrednictwem specjalnej strony pomocy technicznej i funkcji uruchamiania strony internetowej - w tym pomocy online, filmów instruktażowych i zasobów informacyjnych drukarki. 

Zmniejsz prawdopodobieństwo sfałszowania kart i nieautoryzowanego użycia drukarki Zebra ZXP9, dzięki funkcjom zabezpieczeń dostępnym w drukarce. Dodaj jeszcze więcej bezpieczeństwa i zapobiegania fałszerstwom dzięki niestandardowym materiałom eksploatacyjnym Zebra, takim jak specjalistyczne laminaty holograficzne. 

Oprócz ulepszeń interfejsu użytkownika, będziesz cieszyć się także dodatkowymi funkcjami i korzyściami, w tym certyfikowanym sterownikiem Windows i ulepszonym zestawem narzędzi do skonsolidowanego widoku wszystkich aspektów drukarki Zebra ZXP Series 9 - które razem ułatwiają konfigurację i użytkowanie. 

Wydłuż bezawaryjną pracę drukarek i zmniejsz utraconą produktywność oraz nieplanowane koszty napraw, wybierając umowę serwisową Zebra OneCare. Jako opłacalny sposób planowania i budżetowania rocznych wydatków na konserwację, Twoja umowa gwarantuje, że przeszkoleni technicy Zebra przywrócą drukarkę do specyfikacji fabrycznej. Zebra oferuje różnorodne plany dostosowane do Twojego budżetu i potrzeb biznesowych. 

Wybór materiałów eksploatacyjnych do drukarki kart ma kluczowe znaczenie: materiały eksploatacyjne są najważniejszym czynnikiem wpływającym na niezawodność i spójność drukowania kart, a także na jakość druku. Oryginalne materiały eksploatacyjne Zebra spełniają rygorystyczne standardy jakości. Materiały eksploatacyjne Zebra zapewniają spójne wyniki przy każdym zadaniu drukowania i minimalizują zużycie krytycznych części drukarki, co skutkuje zmniejszeniem ogólnych kosztów konserwacji. 

Karty PVC i kompozytowe PVC firmy Zebra mają gwarancję zgodności z ISO. Zebra oferuje karty z wbudowanymi hologramami odpornymi na manipulacje, paskami magnetycznymi i inteligentnymi chipami - które można zakodować na żądanie za pomocą drukarki kart Zebra - w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i funkcjonalności. Wybierz z oferty kart magazynowych Zebry lub zaprojektuj unikalną, niestandardową kartę, która najlepiej odzwierciedla Twoją markę lub spełnia potrzeby Twojej organizacji w zakresie bezpieczeństwa.

Twórz trwałe i odporne na manipulacje karty z najostrzejszą fotograficzną jakością obrazu, bogatymi, spójnymi kolorami i uderzająco ostrą rozdzielczością. Wiodąca w branży przepustowość umożliwia szybsze drukowanie większej liczby kart - nawet przy dwustronnym laminowaniu i kodowaniu.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji