Drukarka Citizen CL-E730

Cena netto
OD 3 159,02 zł (+23% VAT = 3 885,59 zł)

736,21€ (+23% VAT = 905,54€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Citizen CL-E730

Citizen CL-E730 to wersja 300dpi modelu CL-E720. Seria CL-E została zaprojektowana z myślą o łatwości użytkowania - metalowy mechanizm otwiera się w pionie do pełnych 90°, aby umożliwić łatwy dostęp do taśmy, a zintegrowane sterowanie taśmą i pozycjonowanie umożliwiają precyzyjne drukowanie nawet na małych lub specjalistycznych nośnikach. Drukarka biurkowa Citizen CL-E730 jest również wyposażona w wiele opcjonalnych dodatków.

Wytrzymała i solidna konstrukcja oraz duża prędkość drukowania wynosząca 8″ na sekundę sprawiają, że drukarka Citizen CL-E730 idealnie nadaje się do środowisk przemysłowych i zastosowań związanych z drukowaniem o wysokiej wydajności.

Obudowa Citizen CL-E730, typu Hi-Open, podnosi się pionowo, co oznacza, że ​​ślad drukarki nie zmienia się po otwarciu pokrywy, dzięki czemu idealnie sprawdza się w ciasnych przestrzeniach, a mechanizm Citizen Hi-Lift ułatwia ładowanie taśmy i nośników. Duży, zamontowany z przodu panel LCD zapewnia wyraźne wskazanie stanu drukarki i łatwą konfigurację.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji