Wszystkie konfiguracje

Drukarka TSC TE200

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

Ten produkt jest niedostępny

Komunikacja
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka TSC TE200

Wprowadzenie nowej TSC TE200 poszerza rosnącą linię przystępnych cenowo, wysokowydajnych drukarek etykiet klasy Auto ID. TSC TE200 zapewnia klientom na całym świecie konkurencyjną, trwałą, podstawową drukarkę biurkową, która jest zarówno wszechstronna, jak i łatwa w użyciu.

Drukarka TSC TE200 oferuje standardową w branży rozdzielczość druku 8 punktów na mm (203dpi) przy prędkości 6 cali na sekundę do drukowania małych czcionek, kodów kreskowych lub grafiki. TSC TE200 oferuje klientom doskonałe połączenie ceny i wydajności, która obejmuje szybki procesor 400MHz, 16MB pamięci DRAM i 8MB pamięci Flash oraz standardową dwuletnią gwarancję.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji