Skaner Datalogic PowerScan PM9501

Cena netto
OD 2 937,26 zł (+23% VAT = 3 612,83 zł)

684,53€ (+23% VAT = 841,97€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Skaner
Klawiatura
Dodatki
Wymiary
Warunki pracy
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic PowerScan PM9501

Intuicyjne i łatwe skanowanie – to cechy, które idealnie opisują najnowszy skaner przemysłowy Datalogic PowerScan PM9501. Model ten łączy w sobie możliwość odczytu dookólnego z wyjątkowymi właściwościami optycznymi, dzięki czemu otrzymujemy skaner, który jest w stanie odczytać dowolny rodzaj kodu kreskowego, niezależnie od orientacji, rozdzielczości, czy dystansu między urządzeniem a obrazem. Ponadto najnowsze oprogramowanie dekodujące Datalogic gwarantuje szybki odczyt w każdym środowisku. 

Datalogic STAR Cordless System ™ do wąskopasmowej komunikacji radiowej został opracowany specjalnie w celu zmaksymalizowania wydajności i niezawodności w aplikacjach do zbierania danych ze skanerów ręcznych. Modele PowerScan PM9501 są wyposażone w nową generację systemu STAR, który jeszcze bardziej poprawia i tak już wyjątkowe cechy wszechstronności, łatwości użytkowania i zasięgu radiowego. Seria PM9501 oferuje dwie opcje wprowadzania danych, poprzez: 4 konfigurowalne klawiszem lub pełną 16-klawiszową klawiaturę - zwiększa to interakcję między hostem a użytkownikiem, umożliwiając dwukierunkową wymianę informacji dla bardziej niezawodnej i efektywnej komunikacji.  

Kształt rękojeści, odpowiednia waga i intuicyjny system celowania pozwalają na szybkie czytanie kodów przy pierwszym przejściu, jednocześnie redukując nienaturalne ruchy nadgarstka, poprawiając ergonomię i wygodę użytkowania. Urządzenia do obrazowania obszaru PowerScan 9501 wykorzystują miękkie, pulsujące białe światło, które jest bardzo delikatne dla oczu i mniej kłopotliwe dla operatora podczas zastosowań wymagających intensywnego skanowania.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji