Skaner Datalogic Heron HD3130

Cena netto
OD 429,79 zł (+23% VAT = 528,65 zł)

101,06€ (+23% VAT = 124,31€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic Heron HD3130

Elegancja w połączeniu z najwyższą wydajnością - to właśnie oferuje imager liniowy Datalogic Heron HD3100. Dzięki prostej obsłudze i zrównoważonym właściwościom ergonomicznym jest tak samo lubiany w handlu detalicznym, jak w zastosowaniach biurowych. Jego elegancka obudowa wspiera ekskluzywny wizerunek marki i doskonale pasuje do środowisk o wyższych wymaganiach. Jeśli chodzi o personalizację, praktycznie nie ma ograniczeń: przy większych ilościach możesz otrzymać górną pokrywę w stylu dostosowanym do marki, a także możesz umieścić dobrze widoczne logo na skanerze. Zaprogramuj eleganckie oświetlenie LED po bokach i na górze, jak chcesz i uczyń swój skaner Datalogic Heron HD3130 elementem wystroju wnętrza.

Czytnik kodów kreskowych Datalogic Heron HD3130 opiera się na koncepcji instynktownej odległości skanowania: optymalnej wydajności odczytu w odległości 60cm od kodu kreskowego. Opatentowana przez Datalogic technologia »=Green-Spot, w którą wyposażono skaner ręczny Datalogic Heron HD3130, jak również swobodnie programowalne głośniki polifoniczne, znacznie upraszczają przechwytywanie kodów kreskowych. Dostarczony stojak zapewnia, że czytnik przewodowy Datalogic ​​Heron HD3130 pozwala na prostą obsługę bez użycia rąk, jednocześnie nadając skanerowi elegancki wygląd w punkcie sprzedaży. Pięcioletnia gwarancja zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i obiecuje długi czas pracy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji