Wszystkie konfiguracje

Drukarka Zebra ZQ521

Cena netto
OD 2 906,03 zł (+23% VAT = 3 574,41 zł)

629,16€ (+23% VAT = 773,87€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Dodatki
Komunikacja
Bateria

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Zebra ZQ521

Ta kompaktowa, ale wytrzymała drukarka mobilna Zebra ZQ521 nadaje się do użytku w najtrudniejszych warunkach przemysłowych, znosząc ekstremalnie wysokie i ekstremalnie niskie temperatury, a także upadki na beton z wysokości do 2m. Oferuje zoptymalizowane drukowanie w niskich temperaturach, zachowując żywotność baterii, a jej wielkoformatowy ekran i przyciski zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe w użyciu - nawet przez operatorów noszących rękawice. Zebra ZQ521 oferuje całą wygodę ręcznej mobilnej drukarki etykiet, wzbogaconą o elastyczną łączność i opcjonalne funkcje RFID UHF. 

Mobilna drukarka etykiet Zebra ZQ521 to niesamowity dodatek do każdego zespołu i świetny sposób na wprowadzenie zaawansowanych funkcji śledzenia do etykiet i przywieszek. Oferując elastyczne opcje łączności, model ten jest łatwy w integracji, zarządzaniu i obsłudze w terenie. Zgodna z urządzeniami mobilnymi Apple, Android i Windows, drukarka przenośna Zebra ZQ521 jest standardowo wyposażona w Bluetooth i bezprzewodową łączność LAN, a także technologię Print Touch NFC jako mobilną kopię zapasową w przypadku problemów z łącznością. Zebra ZQ521 wykorzystuje wyjmowaną, inteligentną baterię litowo-jonową z wbudowaną ładowarką, która zapewnia pełną możliwość zmiany po jednym pełnym naładowaniu. 

Zbudowana do trudnych zastosowań przemysłowych, drukarka etykiet Zebra ZQ521 radzi sobie z ekstremalnymi temperaturami i wykorzystuje tryb optymalizacji, aby wydłużyć żywotność baterii i zagwarantować wysoką wydajność w bardzo niskich temperaturach. Drukarki nieuchronnie są upuszczane, gdy są używane w ruchu, ale Zebra ZQ521 to coś więcej tylko zwykła maszyna do drukowania małoformatowego - została zaprojektowana tak, aby wytrzymać wielokrotne upadki na betonowe powierzchnie z wysokości do 2m. Posiada również stopień ochrony IP54, więc rozpylanie wody nie sprawia jej żadnych problemów. Drukarka mobilna Zebra ZQ521 jest łatwa w obsłudze w ruchu. Jej pokaźny i czytelny ekran LCD oraz duże przyciski umożliwiają łatwą nawigację - nawet w rękawicach ochronnych. Zaprojektowana przy użyciu innowacyjnego projektu Clamshell firmy Zebra do ładowania nośnika jedną ręką, pozwala drukować poziomo lub pionowo, w zależności od wymagań, a dwustronny pasek do odrywania dodatkowo zwiększa wrażenia użytkowników. 

Przenieś swoje możliwości drukowania na nowy poziom dzięki zaawansowanemu pakietowi Print DNA firmy Zebra, obejmującym narzędzia zwiększające produktywność, zarządzanie, programowanie i widoczność. Przekształcając drukarki od wewnątrz, rozwiązanie Zebry umożliwia łatwą konfigurację, zarządzanie i konserwację drukarek w dowolnym miejscu na świecie. Analizuj drukarki w czasie rzeczywistym, automatyzuj procesy, zarządzaj ustawieniami zabezpieczeń i nie tylko. 

Uzyskaj widoczność i zarządzaj drukarkami Zebra ZQ521 w czterech ścianach i poza nimi dzięki zarządzaniu Bluetooth firmy Zebra. Używając SOTI MobiControl lub Printer Profile Manager Enterprise firmy Zebra i komputera mobilnego z systemem Android jako bramy, możesz zarządzać ustawieniami drukarki, przeglądać stan w czasie rzeczywistym, pobierać zawartość z drukarek, a nawet aktualizować system operacyjny. 

Materiały eksploatacyjne do druku firmy Zebra to najlepsze jakościowo materiały na rynku. Możesz na nich polegać, aby wszystko działało sprawnie, rozpowszechniając krytyczne dane operacyjne w całej organizacji. Jeśli coś pójdzie nie tak z materiałami eksploatacyjnymi, operacje są przerywane, spada produktywność i wydajność, a koszty rosną. Dlatego Zebra projektuje, produkuje i rygorystycznie testuje własną linię etykiet, przywieszek i papieru paragonowego, aby zapewnić stałą, zoptymalizowaną wydajność Twojej drukarce Zebra ZQ521 - i spokój ducha. Aby uzyskać wiodącą w branży jakość, obsługę i doświadczenie w druku termicznym, wybierz certyfikowane materiały eksploatacyjne firmy Zebra.

Inwestujesz w drukarki Zebra, aby lepiej obsługiwać klientów i zwiększać wydajność operacyjną. Teraz dzięki Zebra OneCare możesz zapewnić przewidywalną wydajność i wyeliminować nieprzewidziane wydatki na naprawy. Otrzymujesz niezrównane wsparcie techniczne bezpośrednio od firmy Zebra, a także kompleksowe usługi naprawcze, w tym przypadkowe uszkodzenia i zdefiniowany czas naprawy. Usługi firmy Zebra w zakresie widoczności zapewniają wgląd w czasie rzeczywistym w informacje o działaniu drukarki, których potrzebujesz, aby zwiększyć dostępność urządzeń i zoptymalizować wykorzystanie w przepływie pracy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji