Wszystkie konfiguracje

Skaner Datalogic Gryphon GM4200

Cena netto
OD 699,34 zł (+23% VAT = 860,19 zł)

152,48€ (+23% VAT = 187,54€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic Gryphon GM4200

Skaner ręczny Datalogic Gryphon GM4200 nie tylko rejestruje wszystkie popularne kody kreskowe 1D z dużą prędkością, dzięki zintegrowanemu silnikowi CCD, ale również te, które są poważnie uszkodzone lub prawie wyblakłe. Dzięki wąskopasmowemu radiu (433 MHz / 933 MHz), pamięci wsadowej na 2300 kodów kreskowych i wydajnej baterii zapewniającej do 60 godzin ciągłej pracy, czytnik Datalogic Gryphon GM4200 jest dobrym wyborem do użytku w handlu detalicznym i produkcji. Dezynfekowalna obudowa tego ergonomicznego skanera podstawowego jest również odporna na agresywne środki czyszczące, a tym samym wspomaga użycie we wrażliwych miejscach, takich jak laboratorium lub apteka. 

Wyjątkowe właściwości skanera Datalogic Gryphon GM4200, takie jak ładowanie indukcyjne i opatentowany „Green Spot” z 3GL (3 zielone światła), zwiększają niezawodność i produktywność w codziennym użytkowaniu. W szczególności bezpośrednie połączenie i ładowanie przez USB-C należą do specjalnych funkcji, które sprawiają, że Datalogic Gryphon GM4200 jest jednym z najlepszych w swojej klasie. 

Bezprzewodowy skaner Datalogic Gryphon GM4200 wykorzystuje technologię Motionix firmy Datalogic do automatycznego przełączania się w tryb skanowania „gotowy do odczytu” i aktywowania charakterystycznego „wizjera z miękkimi liniami”, który pomaga operatorowi w łatwym ustawieniu kodu do odczytania.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji