Wszystkie konfiguracje

Skaner Honeywell Genesis XP 7680g

Cena netto
OD 777,36 zł (+23% VAT = 956,15 zł)

171,07€ (+23% VAT = 210,41€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Genesis XP 7680g

Honeywell Genesis XP 7680g to bezdotykowy skaner prezentacyjny, który zapewnia doskonałą obsługę klienta, jednocześnie zwiększając produktywność firmy. Czytnik kodów kreskowych Honeywell Genesis 7680g jest wyposażony w niezwykle wydajną technologię skanowania „XP” w elastycznej konstrukcji, która pasuje do wielu przepływów pracy. Kompaktowy, nowoczesny design charakteryzuje się czystymi liniami i ciepłym, białym oświetleniem, a niewielka powierzchnia jest idealna do współczesnych sklepów.

Skaner stacjonarny Honeywell Genesis 7680g charakteryzuje się o 20% większą szybkością skanowania i większym obszarem skanowania niż poprzednie produkty marki Honeywell. Sprawdzona w praktyce technologia XP firmy Honeywell z łatwością radzi sobie ze źle wydrukowanymi i uszkodzonymi kodami kreskowymi. Dzięki pełnemu 1-megapikselowemu imagerowi i szybkiemu procesorowi, czytnik stacjonarny Genesis 7680g szybko odczytuje kody kreskowe i obsługuje wysoki poziom tolerancji ruchu, co skutkuje mniejszą liczbą powtarzanych skanów, dzięki czemu pracownicy są produktywni i wydajni. Kompaktowy i nowoczesny design zapewnia niezapomniane wrażenia przy minimalnej wymaganej przestrzeni na blacie. 360-kolorowy pierścień LED podkreśla docelowy obszar skanowania i zapewnia wyraźną informację zwrotną, oferując intuicyjną obsługę zarówno pracownikom, jak i klientom. Doświadczenie użytkownika związane ze skanowaniem jest kluczowym elementem zaangażowania klienta. Ciepłe, białe światło jest przyjemniejsze dla oka, a automatyczne wykrywanie obiektów całkowicie wyłącza podświetlenie pomiędzy skanami, więc skaner Honeywell 7680g nie rozprasza uwagi użytkownika. 

Skaner kodów kreskowych Honeywell Genesis XP 7680g został zaprojektowany z myślą o elastyczności, dzięki czemu można go łatwo dostosować do bieżących i przyszłych przepływów pracy. Zdejmowana i regulowana kompaktowa podstawka oraz kątowy punkt mocowania kabla pozwolą na umieszczenie produktu prawie w dowolnym miejscu. Przycisk montowany na górze jest idealnie umieszczony do uruchamiania ręcznych aplikacji skanujących. Linia dodatkowych akesoriów będzie dostępna dla wsporników do montażu ściennego Genesis XP, montażu POS i instalacji skierowanych w dół. Wbudowany pomocniczy port rozszerzeń będzie obsługiwał przyszłe inteligentne akcesoria, dostosowując się do przyszłych potrzeb i wymagań.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

AKCESORIA

KONTRAKTY

PORADNIKI

Broszura

Pobierz

Instrukcja obsługi

Pobierz
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji