Wszystkie konfiguracje

Skaner Datalogic Magellan 3510HSi

Cena netto
OD 1 612,81 zł (+23% VAT = 1 983,75 zł)

336,41€ (+23% VAT = 413,78€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt

Ten produkt jest niedostępny

Dodatki
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic Magellan 3510HSi

Przełomowe skanery do obrazowania Magellan 3510HSi firmy Datalogic zostały zaprojektowane z myślą o wszechstronności i wysokiej wydajności. Zapewniają najlepszą w swojej klasie wydajność operacji. Skaner stacjonarny Datalogic Magellan 3510HSi to czytnik klasy podstawowej, zapewniający wysoką skuteczność w atrakcyjnej cenie. Datalogic Magellan 3510HSi sprawdza się w różnych zastosowaniach, w tym w punktach sprzedaży detalicznej, aptece i majsterkowaniu. Duży obszar odczytu i skanowanie omiatające zapewniają szybkie i niezawodne działanie. Co więcej, jako jedyne na rynku jednopłaszczyznowe kamery poziome, Magellan 3510HSi zapewniają niezrównaną prędkość dla Twojej firmy. 

Czytnik kodów kreskowych Datalogic Magellan 3510HSi ma estetyczny wygląd w połączeniu z trwałością, aby sprostać rygorom pracy „na froncie”. Jest on wyposażony w talerz ze stali nierdzewnej i odpornego na zarysowania szkła szafirowego, co stanowi solidny dodatek do miejsca pracy w punkcie sprzedaży. Skaner ladowy Datalogic Magellan 3510HSi jest z pewnością najnowocześniejszym i pierwszym na rynku, które bez wysiłku odczytują wszystkie rodzaje kodów kreskowych, w tym Digimarc, z łatwym przejściem między najmniejszymi kodami 1D i 2D. Zbudowany w oparciu o najnowocześniejszą technologię przetwarzania i elektronikę półprzewodnikową, czytnik ladowy Datalogic Magellan 3510HSi ułatwia wykonywanie operacji skanowania o najwyższej prędkości. Żaden inny skaner na rynku nie może dorównać wydajności Datalogic Magellan 3510HSi. Dzięki wytrzymałej, odpornej na wstrząsy konstrukcji i ochronie przed wyładowaniami elektrostatycznymi do 25 kV, czytnik nablatowy Magellan 3510HSi jest Twoimi długoterminowym partnerem, jeśli chodzi o wydajność operacyjną. 

Instalacja skanerów Datalogic Magellan 3510HSi jest łatwiejsza i szybsza niż kiedykolwiek. Czytniki Magellan 3510HSi oferują wyjątkową zaletę posiadania jednego kabla USB do zasilania i komunikacji. Dodanie ich do systemu POS jest proste. Dodatkowy port USB sprawia, że ​​dodanie skanera obsługi klienta lub ręcznego skanera Datalogic jest szybkie i łatwe. Zwiększa to wydajność i produktywność, eliminując konieczność podnoszenia dużych lub ciężkich przedmiotów z wózków sklepowych do obszaru skanowania. Oczywiście, gdy operator jest zajęty skanowaniem wszystkich artykułów, klienci mogą skanować swoje karty lojalnościowe skanerem obsługi klienta.

W dzisiejszych ultra czystych, ultra bezpiecznych, bezkontaktowych środowiskach jest to konieczność. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, czytnik stacjonarny Datalogic Magellan 3510HSi można zintegrować z większością systemów elektronicznego nadzoru artykułów (EAS), dzięki czemu tagi nie zostaną dezaktywowane, dopóki nie zostaną zeskanowane. W dzisiejszych operacjach detalicznych może być trudno usłyszeć dźwięki skanera, gdy wokół jest pełno dźwięków kas, rozmawiających ludzi i dźwięków taśmociągów. Datalogic zaprojektował skanery Magellan 3510HSi, aby zapewnić zoptymalizowaną wydajność odczytu i łatwy w użyciu sprzęt. Przedmioty są skanowane z łatwością, dzięki czujnikowi o wysokiej specyfikacji i niestandardowej optyce, która obejmuje duży obszar odczytu. Najnowsza technologia oświetlenia zapewnia miękkie oświetlenie, które zmniejsza zakłócenia i poprawia wydajność. Gdy obiekt wchodzi w pole widzenia, poziomy światła są automatycznie dostosowywane, aby zapewnić odczyt, nawet jeśli kod kreskowy jest uszkodzony lub źle wydrukowany. Operatorzy mogą nadal wygodnie pracować, ponieważ przejście jest wolne od migotania i odbić. Długie zmiany nie będą już tak męczące, a operatorzy z radością powitają na pokładzie skaner nablatowy Datalogic Magellan 3510HSi.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji