Wycofany z produkcji
Skaner Datalogic QuickScan I QD2131
 

Skaner Datalogic QuickScan I QD2131

Cena netto
OD 385,98 zł (+23% VAT = 474,76 zł)

89,08€ (+23% VAT = 109,57€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Datalogic QuickScan 2200
Zestaw
Kolor

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Datalogic QuickScan I QD2131

Datalogic QuickScan QD2131 to wszechstronny skaner kodów kreskowych: jego szczególnie szerokie pole widzenia z bardzo długą linią skanowania zapewnia niezawodne przechwytywanie kodów kreskowych 1D, nawet z bliższych odległości. Dodatkowo korzystasz z zalet technologii obrazowania. Jako skaner liniowy, ręczny czytnik Datalogic QD2131 odczytuje wszystkie kody kreskowe 1D, a także wydrukowane etykiety, monitory i wyświetlacze. W związku z tym Quickscan QD2131 jest predestynowany do zastosowań marketingu mobilnego, takich jak kupony i oferty specjalne przy kasie. Ale to nie wszystko: model ten idealnie nadaje się również do przechwytywania dokumentów w urzędach administracji publicznej i przedsiębiorstwach użyteczności publicznej.

Obudowa skanera Datalogic Quickscan QD2131 jest odporna na uderzenia do 1.5m i posiada certyfikat IP42 chroniący przed wnikaniem pyłu i płynów – są to ważne warunki nieprzerwanego użytkowania. Inwestycję zabezpiecza 5-letnia gwarancja. Linia skanowania jest szczególnie jasna i upraszcza celowanie, a opatentowana technologia »Green Spot«, a także sygnał dźwiękowy i dioda LED potwierdzają udane przechwytywanie. Dzięki aplikacji Host Download wykonujesz również funkcje Remote Management.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji