Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell Apex 4
 

Drukarka Honeywell Apex 4

Cena netto
OD 2 259,22 zł (+23% VAT = 2 778,84 zł)

521,57€ (+23% VAT = 641,53€)

Dostępna ilość: szt

Ten produkt jest niedostępny

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell Apex 4

Honeywell Apex 4 to lekka i kompaktowa 4-calowa drukarka przenośna, która drukuje wyraźny, czysty paragon, dowód dostawy, bilet lub fakturę do 4.37 cala w przystępnej cenie, aby zmieścić się w dzisiejszych napiętych budżetach. Honeywell Apex 4 to ekonomiczna alternatywa dla ciężkich produktów, które mogą być „przesadzone” dla Twoich potrzeb bez uszczerbku dla jakości i trwałości. Wystarczająco wytrzymała, aby poradzić sobie z wstrząsami i uderzeniami oczekiwanymi podczas długiej i pracowitej zmiany, drukarka Honeywell Apex 4 jest również wystarczająco lekka, aby wygodnie nosić ją przez cały dzień pracy. Dzięki prostym w obsłudze funkcjom i długotrwałej baterii litowo-jonowej o dużej pojemności, Honeywell Apex 4 ma wszystkie cechy i funkcje potrzebne do sprostania rosnącym wymaganiom w handlu detalicznym, hotelarstwie, wynajmie samochodów, organach ścigania, obsłudze terenowej i sprzedaży. 

Drukarka mobilna Honeywell Apex 4 jest standardowo wyposażony w interfejs USB lub RS232 i komunikację bezprzewodową. Opcjonalny 3-ścieżkowy czytnik kart magnetycznych umożliwia łatwe płatności kartą kredytową. Potężny 32-bitowy procesor Arm-7 umożliwia szybkie drukowanie, wysokiej jakości paragonów, a duża pamięć flash i SRAM, która jest pod bezpośrednią kontrolą użytkownika, pozwalają użytkownikowi przechowywać logo, czcionki, grafikę i kody kreskowe w celu szybkiego dostosowania do zmieniających się wymagań biznesowych. 

Drukarka kodów kreskowych Honeywell Apex 4 jest certyfikowanym przez Apple rozwiązaniem do drukowania MFi, zaprojektowanym, aby sprostać rosnącemu trendowi aplikacji B2B, które wykorzystują urządzenia Apple iOS. Drukarka etykiety Honeywell Apex 4, dzięki swojej wysokiej niezawodności, łatwości obsługi i niewielkiej wadze, jest doskonałym uzupełnieniem mobilnych punktów sprzedaży, rozliczania tras i aplikacji do bezpośredniej dostawy do sklepów, które zyskują na popularności dzięki wykorzystaniu urządzeń Apple iOS. 

Główne cechy drukarki Honeywell Apex 4:

- Lekkie i małe - drukarki Honeywell Apex 4 są na tyle lekkie, że można je nosić przez cały dzień, codziennie i na tyle małe, że nie utrudniają ruchu.

- Szybkość - wszystkie funkcje drukarek Honeywell Apex 4 są obsługiwane przez potężny, 32-bitowy procesor RISC Arm-7 o architekturze 32-bitowej, dzięki czemu są tak szybkie, jak drukarki kosztujące prawie dwa razy więcej.

- Pamięć kontrolowana przez użytkownika - wszystkie rezydentne czcionki i oprogramowanie układowe są zintegrowane z pamięcią flash i są bezpośrednio pod Twoją kontrolą.

- Łatwa w użyciu - Uproszczone diody LED wskazują stan komunikacji, ładowania i zasilania. Plus, łatwe ładowanie papieru i zewnętrzne gniazdo DC do łatwego ładowania.

- Więcej za swoje pieniądze - wszystkie drukarki Honeywell Apex 4 są dostarczane z baterią, zasilaczem, klipsem do paska i przykładowymi nośnikami. Wszystkie są również wyposażone w opcję bezprzewodową i port szeregowy RS232, co pozwala na oszczędność budżetu.

- Zgodność - zgodność z systemami MS DOS i Windows. Programy narzędziowe do drukowania i sterowniki dostępne dla większości systemów.

- Grafika - obsługuje drukowanie grafik, kodów kreskowych 1D i 2D.

- Wytrzymałość - akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności może wytrzymać cały dzień drukowania paragonów na jednym ładowaniu akumulatora.

- Opcje ładowania - zasilacz sieciowy do ładowania akumulatora w drukarce (dostarczany z drukarką), ładowarka samochodowa 10,6-30 V, ładowarka 2 Bay.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji