Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell E-4204B
 

Drukarka Honeywell E-4204B

Cena netto
OD 620,21 zł (+23% VAT = 762,86 zł)

143,44€ (+23% VAT = 176,43€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Honeywell PC43d
Parametry druku

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell E-4204B

Drukarki Honeywell E-4204B to rodzina kompaktowych biurkowych drukarek zaprojektowanych dla wielu różnych branż i zastosowań, które wymagają niezawodnej i ekonomicznej drukarki kodów kreskowych. Honeywell wykorzystał swoje doświadczenie w dziedzinie drukarek przemysłowych, aby zapewnić klientom drukarkę klasy podstawowej, która ma funkcje i niezawodność zwykle spotykane w droższych drukarkach. Drukarka biurkowa Honeywell E-4204B jest niedroga w posiadaniu, łatwa w użyciu i ekonomiczna w obsłudze.

Drukarka etykiet Honeywell E-4204B jest łatwa w użyciu, z szybko ładującymi się nośnikami i interaktywnym ekranem LCD. Użytkownicy mogą również zauważyć znaczną redukcję dziennych kosztów operacyjnych, dzięki większej pojemności nośników i rolek taśmy. Honeywell E-4204B to jedna z najlepszych wartości na rynku.

Po co płacić za funkcje, których nie potrzebujesz? Drukarka kodów kreskowych Honeywell E-4204B jest dostępna w dwóch różnych modelach, które oferują funkcje niezbędne do spełnienia najszerszego zakresu wymagań klientów. Zestawienie funkcji dla każdego modelu przedstawiono w tabeli na następnej stronie.

Honeywell E-4204B została starannie zaprojektowana, aby zmaksymalizować wartość inwestycji, oferując konkurencyjną cenę zakupu, opcjonalny pakiet akumulatorów zapewniający mobilność, dwuścienną konstrukcję zapewniającą większą trwałość i długoterminową niezawodność.

Główne cechy drukarki Honeywell E-4204B:

- Szafka dzielona poziomo z tylnym zawiasem umożliwia łatwe ładowanie taśmy i etykiet.

- Dwuścienna konstrukcja i koncentryczne zawiasy zapewniają wytrzymałą integralność strukturalną.

- Większe standardowe taśmy o średnicy jednego cala kosztują mniej niż typowe, mniejsze taśmy do komputerów stacjonarnych.

- Umożliwia szybkie i łatwe zmiany nośników oraz zapewnia wizualne wskazanie stanu drukarki.

- Postaw na mobilność dzięki wytrzymałemu akumulatorowi MPU-400.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji