Wycofany z produkcji
Skaner Honeywell Granit 1911i
 

Skaner Honeywell Granit 1911i

Cena netto
OD 1 822,22 zł (+23% VAT = 2 241,33 zł)

420,54€ (+23% VAT = 517,26€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Honeywell Granit 1991i

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Granit 1911i

Bezprzewodowy skaner do obrazowania obszarów przemysłowych Honeywell Granit 1911i został zaprojektowany, aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom użytkowników pracujących nawet w najcięższych warunkach. Wyposażony w niestandardową obudowę, która na nowo definiuje standardy niezawodności skanera, czytnik Granit 1911i o stopniu ochrony IP65 został zbudowany tak, aby przetrwać 5000 upadków z wysokości 1m (3.3 stopy) i 50 upadków na beton z 2m (6.5 stopy), nawet przy temperaturze -20°C (-4°F). W rezultacie firmy mogą spodziewać się minimalnych przestojów urządzeń i niższego całkowitego kosztu posiadania. 

Zasilany technologią obrazowania Honeywell Adaptus 6.0 i jego rewolucyjną architekturą dekodowania, skaner Honeywell 1911i zapewnia użytkownikom taką samą wyjątkową wydajność odczytu kodów kreskowych, jak najlepsze w swojej klasie skanery do obrazowania obszaru z serii Xenon. Od źle wydrukowanych i uszkodzonych kodów po kody liniowe o niskiej gęstości, czytnik Honeywell Granit 1911i jest zbudowany tak, aby z łatwością odczytywał praktycznie wszystkie kody kreskowe - zapewniając maksymalną produktywność operatora, dzięki ulepszonemu oświetleniu, wyraźnemu celowaniu laserowemu i rozszerzonej głębi ostrości. 

Skaner Granit 1911i posiada również radio Bluetooth Class 1 v2.1, umożliwiające łączność bezprzewodową i nieograniczony ruch w odległości do 100m (300 stóp) od bazy. Dodatkowo, dzięki systemowi zarządzania energią Honeywell Shift-PLUS, użytkownicy mogą oczekiwać nawet 14 godzin pracy na baterii, co zmniejsza koszty związane z tworzeniem kopii zapasowych i wymianą baterii. Dostępny jest również system stronicowania dla dodatkowej wygody, który pomaga w lokalizowaniu zagubionych skanerów. 

Stworzony specjalnie do zastosowań, w których oczekuje się wysokiej wydajności skanowania i wysoko cenionej trwałości, czytnik Honeywell Granit 1911i jest optymalnym rozwiązaniem dla firm działających w nieprzewidywalnych warunkach. 

Główne cechy skanera Honeywell Granit 1911i:

- Specjalnie zbudowana obudowa o stopniu ochrony IP65 jest w stanie wytrzymać 5000 upadków z wysokości 1m (3.3 stopy) i 50 upadków z wysokości 2m (6.5 stopy) w temperaturze -20°C (-4°F), zmniejszając koszty serwisowania i wydłużając czas pracy urządzenia.

- Radio Bluetooth klasy 1 v2.1 umożliwia ruch w odległości do 100m (300 stóp) od podstawy i zmniejsza zakłócenia z innymi systemami bezprzewodowymi. Z jedną bazą może komunikować się maksymalnie 7 urządzeń, co zmniejsza całkowity koszt posiadania.

- Platforma programistyczna Honeywell TotalFreedom drugiej generacji umożliwia ładowanie i łączenie wielu aplikacji w celu ulepszenia dekodowania obrazu, formatowania danych i przetwarzania obrazu - eliminując potrzebę modyfikacji systemu hosta.

- Trwała bateria litowo-jonowa zapewnia do 50000 skanów na pełne naładowanie i jest wyjmowana bez użycia narzędzi, co zapewnia maksymalny czas pracy w trybie wielozmianowym.

- Dzięki rozszerzonej liniowej głębi ostrości skaner z łatwością skanuje przedmioty znajdujące się poza zasięgiem i pozwala użytkownikom skanować kody liniowe 20 mil na odległość do 75cm (29.5 cala) bez poświęcania wydajności w przypadku kodów 2D.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji