Wszystkie konfiguracje
Producent nie wyznaczył następcy

Drukarka Honeywell PB50

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

DOSTĘPNOŚĆ

Ilość:
szt
Komunikacja
Bateria
Inne

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PB50

Szukasz drukarki, która oferuje szybkość, inteligencję, przyjazność dla środowiska i solidną obudowę? W takim razie Honeywell PB50 to odpowiednia drukarka dla Ciebie. Drukarka kodów kreskowych Honeywell PB50 to właściwy wybór do wymagających zastosowań w magazynach, dystrybucji, oddziałach lub zarządzaniu zapasami korporacyjnymi. Przy wymiarach 160mm x 174.5mm x 78.8mm, drukarka przenośna Honeywell PB50 jest jedną z największych drukarek z serii PB. 

Drukarka etykiet Honeywell PB50 ma stopień ochrony IP54, dzięki czemu jest solidnym towarzyszem zarówno w handlu detalicznym, jak i przemyśle. Produktywność i efektywność Twojej firmy i pracowników znacznie wzrośnie, gdy użyjesz Honeywell PB50 w połączeniu z komputerami mobilnymi i oprogramowaniem firmy Honeywell, jednocześnie obniżając całkowity koszt posiadania. 

Aby w dłuższej perspektywie utrzymać produktywność, w drukarce PB50 zintegrowano kilka czujników. Nie tylko wykrywają one luki w etykietach, ale także pomagają zmniejszyć zużycie materiałów. Drukarka etykiet Honeywell PB50 ma wyjątkowo dużą prędkość drukowania, która jest 2-3 razy szybsza niż konkurencyjne produkty podczas drukowania pierwszej etykiety. 

Dzięki dużej liczbie opcji akcesoriów można łatwo dostosować swoją drukarkę do różnych zadań. Nośnik jest po prostu wkładany do drukarki od góry. W połączeniu z regulowanym uchwytem na media, drukarka mobilna Honeywell PB50 zapewnia wystarczającą elastyczność do przełączania się między różnymi zadaniami. 

Drukarka etykiet Honeywell PB50 posiada dwa znormalizowane interfejsy komunikacyjne. Honeywell PB50 ma port szeregowy i port USB. Aby zapewnić Ci jeszcze większą swobodę, możesz opcjonalnie zakupić interfejs Bluetooth i WLAN. 

Główne cechy drukarki Honeywell PB50:

- Zbudowana, aby sprostać wymaganiom w świecie rzeczywistym, z odpornością na upadek z wysokości 1.5m (5 stóp) i klasą szczelności IP54.

- Wyrafinowane czujniki i intuicyjny wyświetlacz LCD minimalizują stratę czasu na rozwiązywanie problemów.

- Bezproblemowa integracja z komputerami mobilnymi Honeywell i innymi urządzeniami mobilnymi.

- Bezpieczne opcje komunikacji przewodowej lub bezprzewodowej, w tym Bluetooth, WLAN, USB i szeregowy.

- Oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Honeywell gwarantujące najwyższą jakość nadruku.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji