Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell PC43t
 

Drukarka Honeywell PC43t

Cena netto
OD 1 566,18 zł (+23% VAT = 1 926,40 zł)

365,00€ (+23% VAT = 448,95€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Drukarka Honeywell PC45
Parametry druku
Parametry wydruku
Dodatki
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PC43t

Szukasz przyjaznych dla użytkownika, elastycznych i zajmujących mało miejsca drukarek biurkowych? W takim razie mamy dla Ciebie odpowiednią drukarkę. Honeywell PC43t to innowacyjny projekt, który został specjalnie opracowany w oparciu o rzeczywiste wymagania klientów.

Drukarka biurkowa Honeywell PC43t posiada kolorowy wyświetlacz z maksymalnie 10 językami menu do wyboru lub interfejs oparty na symbolach, aby zapewnić szczególnie łatwą obsługę. Honeywell PC43t obsługuje najważniejsze języki programowania, takie jak IPL, DP, ZSim2 itp. Konfigurację i aktualizacje można przeprowadzić szybko i łatwo za pomocą pamięci USB. To sprawia, że ​​korzystanie z komputera stacjonarnego jest niepotrzebne.

Honeywell PC43t może również przekonać swoją szybkością. Dzięki szybkości druku do 200mm na sekundę przy rozdzielczości 203dpi lub 153mm na sekundę przy 300dpi, Honeywell PC43t zapewnia doskonałe rezultaty drukowania. Za pomocą aplikacji, które można uruchomić bezpośrednio na drukarce, można podłączyć dodatkowe urządzenia, takie jak klawiatury czy skanery kodów kreskowych.

W wersji standardowej drukarka biurkowa Honeywell PC43t wyposażona jest w szybkie złącze USB v.2.0 (typ B) oraz szybkie łącze USB host v.2.0 (typ A). Aby zapewnić największą możliwą elastyczność, można opcjonalnie zamówić drukarkę z połączeniem szeregowym, równoległym lub Ethernet, a także WLAN i Bluetooth. Te modułowe opcje łączności zapewniają bezproblemową integrację drukarki ze środowiskiem sieciowym.

Drukarka Honeywell PC43t znajduje zastosowanie przede wszystkim w transporcie i usługach kurierskich, służbie zdrowia, handlu detalicznym i gastronomii oraz w małych i średnich firmach produkcyjnych.

Firma Honeywell oferuje również opcjonalną stację ładowania akumulatorów drukarki Honeywell PC43t. Dzięki niej stacjonarna drukarka staje się urządzeniem mobilnym. Podstawowa stacja ładująca wraz z zewnętrznym zasilaczem jest przykręcona do obudowy drukarki. Akumulator jest wkładany od zewnątrz i pozostaje w muszli. Jeśli podstawa drukarki jest podłączona do sieci, akumulator ładuje się. Drukarki Honeywell PC43t mogą być używane zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. Bateria została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła wytrzymać co najmniej jedną pełną zmianę roboczą i była łatwa do wymiany. Ta dodatkowa funkcja sprawia, że ​​drukarki PC43t są jeszcze bardziej elastyczne.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji