Wycofany z produkcji
Drukarka Honeywell PD43
 

Drukarka Honeywell PD43

Cena netto
OD 2 479,80 zł (+23% VAT = 3 050,15 zł)

572,29€ (+23% VAT = 703,92€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy
Parametry druku
Parametry wydruku
Dodatki
Komunikacja

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Drukarka Honeywell PD43

Rodzina lekkich przemysłowych drukarek termicznych Honeywell PD43 zawiera najnowsze innowacje w kompaktowym i niedrogim opakowaniu. Idealna do ciasnych przestrzeni, płytkich blatów i wysuwanych szafek, drukarka przemysłowa Honeywell PD43 została zaprojektowana tak, aby zapewnić bezkompromisową wydajność drukowania na najmniejszej możliwej powierzchni. 

Drukarka kodów kreskowych Honeywell PD43 nadaje się do centrum dystrybucji i magazynu, a także do obsługi pasażerów linii lotniczych, podtrzymując wieloletnią tradycję niezawodnej wydajności serii PD. Całkowicie metalowa obudowa, mocny odlew aluminiowy mechanizmu drukującego oraz beznarzędziowa wymiana głowicy drukującej i wałka pomagają zminimalizować przestoje i potrzeby konserwacyjne. Dzięki różnorodnym opcjom drzwiczek, drukarka przemysłowa Honeywell PD43 może obsługiwać szeroką gamę nośników - w tym taśmy wprowadzające i usuwające atrament z rdzeniem o średnicy pół cala lub 1 cala - zapewniając maksymalny czas między ponownymi dostawami nośników. Krótki czas etykietowania i prędkość drukowania do 200mm/s (8 ips) zapewniają, że drukarka etykiet Honeywell PD43 może skalować się wraz ze zmieniającymi się potrzebami dynamicznych operacji. 

Drukarka etykiet Honeywell PD43 przenosi drukowanie przemysłowe na nowy poziom prostoty, z kolorowym wyświetlaczem graficznym, który ułatwia konfigurację i dostrajanie ustawień bez potrzeby korzystania z komputera-hosta. W rzeczywistości, dzięki funkcjom Smart Printing, Honeywell PD43 może uruchamiać aplikacje bezpośrednio w drukarce - całkowicie eliminując potrzebę podłączania komputera. 

Zastanawiasz się nad przejściem na drukarki Honeywell PD43 z innej marki drukarek? Dzięki kompleksowej obsłudze języków poleceń - w tym ZSim2, szybkiej, przyjaznej i pełnej emulacji ZPL II - aktualizacja do serii PD43 nigdy nie była prostsza. 

Dodaj plan serwisowy firmy Honeywell Repair Services i zapewnij ciągłość biznesową, wydajność przepływu pracy i ochronę inwestycji technologicznych - teraz dostępny w ponad 70 krajach z globalnymi cenami i globalnymi standardami jakości. 

Główne cechy drukarki Honeywell PD43:

- Zajmuje mało miejsca, idealna do instalacji w kompaktowych blatach i wysuwanych szafkach.

- Wytrzymała metalowa obudowa i mechanizm drukujący zapewniają ochronę inwestycji.

- Intuicyjny, kolorowy wyświetlacz w 10 językach lub interfejs ikon upraszczają konfigurację i konserwację.

- Kompleksowa obsługa języków poleceń drukarki, w tym ZSim2, ułatwia aktualizację.

- Uruchamiaj aplikacje bezpośrednio w drukarce, kontroluj urządzenia peryferyjne i eliminuj potrzebę podłączania komputera za pomocą języka C# dla drukarek lub linii papilarnych.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji