Wycofany z produkcji
Skaner Honeywell Solaris 7820
 

Skaner Honeywell Solaris 7820

Cena netto
OD 1 461,05 zł (+23% VAT = 1 797,10 zł)

343,04€ (+23% VAT = 421,93€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Honeywell Solaris 7980g
Zestaw

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Solaris 7820

Zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności systemu i obniżenia całkowitego kosztu posiadania, bezdotykowy, wielokierunkowy skaner laserowy Honeywell Solaris 7820 zmniejsza koszty serwisu na miejscu i przestoje w środowiskach sprzedaży detalicznej, charakteryzujących się małymi przedmiotami i dużymi wolumenami.

Skaner stacjonarny Honeywell Solaris 7820 jest wyposażony w rozszerzoną głębię ostrości i zaawansowane oprogramowanie dekodujące, dzięki czemu kasjerzy mogą skanować wszystkie standardowe kody kreskowe przy minimalnej trosce o orientację kodu kreskowego lub jakości jego wydruku.

W przeciwieństwie do innych porównywalnych urządzeń, czytnik Honeywell 7820 zawiera również wizualny wskaźnik diagnostyczny, który umożliwia szybkie i łatwe rozwiązywanie problemów i skraca przestoje.

Aby chronić Twoją inwestycję, czytnik stacjonarny Honeywell Solaris 7820 jest standardowo wyposażony w zintegrowaną antenę RF EAS i możliwość wykonania blokady z Checkpoint lub Sensormatic.

Skaner kodów kreskowych Honeywell Solaris 7820 wyróżnia się również na rynku wielofunkcyjnym portem pomocniczym RS232, który zapewnia pojedynczy punkt komunikacji dla skanera ręcznego lub wagi zewnętrznej. Dodatkowo skaner jest wyposażony w jeden z dwóch stojaków na tyczki elastyczne do montażu na blacie lub na ścianie. A w trudnych warunkach kasowych możesz otrzymać opcjonalne wzmocnione okno ochronne skanera 7820. 

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji