Wycofany z produkcji
Skaner Honeywell Xenon 1902g
 

Skaner Honeywell Xenon 1902g

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Następcą tego modelu jest: Skaner Honeywell Xenon 1952g

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Xenon 1902g

Czytnik Honeywell Xenon 1902g, czyli szósta generacja technologii obrazowania obszarowego, na nowo definiuje standard dla skanerów ręcznych. Wyposażony w niestandardowy czujnik, który jest zoptymalizowany do skanowania kodów kreskowych, skaner Honeywell Xenon 1902g oferuje wiodącą w branży wydajność i niezawodność w szerokiej gamie zastosowań, które wymagają wszechstronności technologii obrazowania obszaru oraz swobody łączności bezprzewodowej Bluetooth.

Oparty na technologii Adaptus Imaging Technology 6.0, skaner bezprzewodowy Honeywell Xenon 1902g zapewnia doskonałe skanowanie kodów kreskowych i cyfrowe przechwytywanie obrazu. Xenon 1902g zawiera rewolucyjną architekturę dekodowania i niestandardowy czujnik, umożliwiając większą głębię ostrości, szybszy odczyt i lepszą wydajność skanowania kodów kreskowych o niskiej jakości. Od kodów kreskowych o dużej gęstości po kody kreskowe 2D, które można znaleźć bezpośrednio na ekranie urządzenia mobilnego, czytnik bezprzewodowy Honeywell Xenon 1902g z łatwością dekoduje praktycznie wszystkie kody kreskowe.

Skaner kodów kreskowych Honeywell Xenon 1902g został wyposażony w radio Bluetooth klasy 2, v2.1, umożliwiające nieograniczony ruch w odległości do 33 stóp (10m) od podstawy. System zarządzania energią Shift-PLUS firmy Honeywell zapewnia do 14 godzin pracy na baterii, maksymalizując produktywność. Dla dodatkowej wygody system stronicowania pomaga zlokalizować zagubione skanery.

Nowa, oszczędzająca miejsce konstrukcja, która montuje krytyczne komponenty na jednej płycie, eliminuje potrzebę stosowania złączy. Bardziej niezawodna konstrukcja z mniejszą liczbą komponentów minimalizuje przestoje i poprawia serwis, co skutkuje zwiększoną produktywnością. Mały rozmiar czytnika Honeywell ​​Xenon 1902g dobrze pasuje do prawie każdej dłoni, zmniejszając zmęczenie.

Zbudowany z myślą o trwałości, czytnik kodów kreskowych Honeywell Xenon 1902g może wytrzymać do 50 upadków na beton z wysokości 6 stóp. Stopień ochrony IP41 zapewnia dodatkową ochronę. Dzięki konstrukcji półprzewodnikowej popartej trzyletnią gwarancją, Xenon 1902g zapewnia lata nieprzerwanej pracy.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji