Wycofany z produkcji
Skaner Honeywell Youjie HF600
 

Skaner Honeywell Youjie HF600

Cena netto
OD 0,00 zł (+23% VAT = 0,00 zł)

0,00€ (+23% VAT = 0,00€)

Dostępna ilość: szt

Konfiguracje urządzenia
Producent nie wyznaczył następcy

DORADZIMY I INDYWIDUALNIE WYCENIMY WYBRANE PRODUKTY – ZADZWOŃ 666 030 233

Więcej informacji

Skaner Honeywell Youjie HF600

Skaner prezentacyjny Honeywell Youjie HF600 jest wysoce funkcjonalny i ma doskonały stosunek ceny do wydajności. Dzięki niezwykle dużemu okienku o średnicy 80mm, ten kompaktowy skaner powierzchniowy odczytuje wszystkie standardowe kody kreskowe 1D i 2D, nawet pod bardzo dużym kątem, szybko i niezawodnie - fantastycznie do zastosowań ladowych w aptekach, butikach i mniejszych supermarketach. Czułość inteligentnego mechanizmu obrazowania obszaru można regulować za naciśnięciem przycisku, dzięki czemu jest idealny do odczytywania i zbierania wydrukowanych kodów kreskowych, a także rozpoznawania kodów rabatowych i specjalnych, a także elektronicznych kart klienta z wyświetlaczy smartfonów.

Aby uzyskać najlepszą możliwą pracę, zmień kąt skanera prezentacji, dostępne są trzy pozycje. Automatyczny tryb oszczędzania energii uruchamia się, gdy skaner kodów kreskowych nie jest używany przez dłuższy czas. Wydłuża to jego żywotność, chroni środowisko i oszczędza pieniądze. Czytnik Honeywell Youjie HF600 może być używany ze wszystkimi połączeniami, takimi jak USB, RS-232 i KBW w jednym urządzeniu, dzięki czemu jest elastyczny w przesyłaniu danych.

PARAMETRY TECHNICZNE

 
 

DO URZĄDZENIA

AKCESORIA

KONTRAKTY

PORADNIKI

Produkty w tej samej kategorii

Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji